İstanbul Özel Meteorolojik Yorum Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Baldız geldi 2 gün önce Gaziantep'ten. Ama biletini 15 tatil için 1.5 ay öncesinden almıştı . Dönüşü de 28 Ocak :)

10 gün kadar önce @Efsane-Semih arkadaşın konusunu okuyup gelmeye gelir ama dönebilir mi bilmiyorum demiştim. Aynen öyle olacak sanırım. Ne dersiniz; 28 Ocak Cumartesi 23:05 Sabiha Gökçen'den uçak kalkar mı acaba?

• Baldız geldi 2 gün önce Gaziantep'ten. Ama biletini 15 tatil için 1.5 ay öncesinden almıştı . Dönüşü de 28 Ocak :)

10 gün kadar önce @Efsane-Semih arkadaşın konusunu okuyup gelmeye gelir ama dönebilir mi bilmiyorum demiştim. Aynen öyle olacak sanırım. Ne dersiniz; 28 Ocak Cumartesi 23:05 Sabiha Gökçen'den uçak kalkar mı acaba?

Uçak olayları biraz farklı hocam. Bence havayolu şirketleri az yolcu olan seferleri bilerek iptal ediyorlar hepsini daha sonra tek seferde topluyorlar. İşlerine geldiği gibi her şey olabilir.

• @ldr1907 bu vatan hepimizin savaşlarda herkes Can'la başla savaşmış kimse ben bölgemi aldım yeter dememiş. Ayrıcada şöyle bir örnek vermek istiyorum son Zaman'da onca şehit verdik doğusundan Batı'sına kadar hepimizin ciğeri dağlandı şehit Karadeniz'in şehidi onlar üzülsün diye Nasıl ayrım yapılmıyorsa şimdi de ayrım olmamalı sadece kar işi nasip işidir. Nasıl ki Karadeniz'in doğa güzelliği İstanbul'da yoksa iç Anadolu'muzun verimliliği İstanbul'da yoksa İstanbul'un da başka güzellikleri var . Sistem yaşamadığın yere patlamıyorsa bunun suçunu başkasında aramamalıyız da nispet etmek yapmamalıyız . Allah tüm kar seven kardeşlerime bol bol kar nasip eder inşAllah kış bitmeden.

• Diyagramda bazı senaryolar sistemi batı Avrupaya kadar göndermiş. :hfyeni (18):

Bu sevincinizi keşke buraya yazmadan içinizde yaşasaydınız zira yağan berekete mi karşısınız yoksa burda ki nokta atışı yapan tahmincilere mi karşısınız biz çözemiyoruz protesto edip karşı çıktığınız şey nedir acaba 8|

• Öyle demeyin.Eğer Karadenize Doğu Anadoluya kar yağmazsa o bölgeler kuraklık ve su sıkıntısı çeker.Özellikle iç kesimler için söylüyorum.Bu sene yüksek basıncın etkisiyle kurak ve aşırı soğuk hava geçiriyorlar.İnşallah bu sistem ve Şubat ayı onların yüzünü güldürür.Eğer böyle giderse tarım sorunu olacak.

• Arkadaşlar 2. Sisteminiz hayırlı uğurlu olsun. Bol bol foto bekliyoruz artık bu sene bizim bölge lanetli :) avrupaya kaçacak diyen trollere itibar etmeyin. Ama şunuda unutmayın sizin aranızda da bizim aramızda da bazı kötü niyetli insanlar var. Bende ilk bozduğunda aranızdan birine sert çıktım 17 şubat terimini kullandı hep. Olur böyle şeyler keyfini sürün sistemin.

• İstanbullu arkadaşlar konuştuklarımıza dikkat edelim..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN