Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Galatasarayda top ayağına geldiğinde beni heyecanlandıran, aha tamam birşeyler yapabilir diyen sadece 1 oyuncu var. Oda bence geçen seneki şampiyonluğun en büyük mimarı Rodrigez..

Aynen hocam birde gençleri merak ediyorum açıkcası alt yapıdan gelenler önemli.

• Samet zaten hocam transfer yapamadık yapamadınız,para yok borç çok, bu önümüzdeki birkaç sene aslında fırsat olabilir genç oyuncular ortaya çıkabilir hem Galatasarayda hemde Fenerbahçede, bizimkilerde gençlere yatırım yaptı..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Narsil öyle olmalı bence. Çok para isteyen uygun fiyata satılmalı alınamıyorsa satmaktan başka çare yok.Koca maç hiç bir şey yapmayan adam bir mesaj veriyordur maçın hepsini izlemedim ama izlediğim kısımda gomis de bir şey olduğu çok belliydi.Uygun fiyata satılmalı bence.Gençler bu süreçte ilaç olacaktır.

• Şu 90 dakikayı izleyince Şampiyonlar Liginde 4’lük olduğumuz sezon aklıma geldi. Ciddi manada acaba UEFA bizi cezalandırmalı mıydı diye düşünüyorum gerçekten ödül gibi ceza olurdu. Stoper forvet bulunursa bir iki yönlü atletik bir oyun kurucu takımı toparlar. Onyekeru yerine Yunus’un girmesi de takım için güzel bir mesaj olduğunu düşünüyorum.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Narsil öyle olmalı bence. Çok para isteyen uygun fiyata satılmalı alınamıyorsa satmaktan başka çare yok.Koca maç hiç bir şey yapmayan adam bir mesaj veriyordur maçın hepsini izlemedim ama izlediğim kısımda gomis de bir şey olduğu çok belliydi.Uygun fiyata satılmalı bence.Gençler bu süreçte ilaç olacaktır.

katılıyorum doların euronun şuanda yabancı oyuncuları olanlara getirdiği yük çok büyük bu büyük bir mali külfet oluşturuyor. Ben bu sene f.bahçenin yaptığı transferlerden memnunum açıkçası.. Evet Benfica yı elemeyiz ama kemik bir takım oluşturulursa neden ileriki yıllarda hem bize hem milli takıma katkımız olmasın. 1996 yılındaki G.saray kadrosunu hatırlıyorumda Türk oyuncuların kalitesi ne kadarda iyiydi. Ülke takımlarının özellikle 3 büyüklerin artık alt yapı ve gençlere önem vermesi şart oldu. Biraz zorakiyetten oluyor ama olsun bir yerden başlamak lazım..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Yunus ne de güzel heyecanlandırdı herkesi ne kadar aç olduğumuz ortaya çıkıyor genç yeteneklere. Emre Mor’u andırdı bana ilk hazırlık maçında izlediğimde. Tabi karakteri ve yapısı aman ona benzemesin teknik yetenek olarak sorun yok:)

• Şu maçın uzaması ne kadar kötü oldu tamamen şansa kaldı iş. Galatasaray’ın finallerde kupa kaybetmesine tahammül edemiyorum umarım bir aksilik olmaz.

• Maç zorla penaltılara gitti.Gomis dışında kime penaltı attırırsa attırsın şikayet etmem.Son bölümdeki daha rezil futbol beni çok düşündürüyor.

• Selçuk zaten G.sarayda topa en iyi vuran adam..

• aklıma bir kupa maçında Gençlerbirliği-Galatasaray maçı geldi 17-16 mı bitmişti ne:)

• akhisar kaçırdığı anda g.saray alır..G.saray iyi atıyor penaltıyı..