HF 2016 Yaz Sezonu Ligi - Yarışma 10

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • salı gecesi 28.3 dün gece 24.3 ölçülmüşse vay halimize gençler:D arada 4 derece var yahu 1 gecede bu kadar değişiyorsa kimsenin puanı garanti değildir

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• istasyon şuan 30.4 derece bakalım bu gece kaça kadar düşecek

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• yarışmada ortayı geçtik artık her puanın önemi çok daha fazla . . .
    an itibariyle yarışma istasyonu gece ara ara fırsat olursa bu mesaj altında takip yapacağım

10 Ağustos Çarşamba
    23:50
    29,3°C

11 Ağustos Perşembe
    00:20
    30°C

11 Ağustos Perşembe
    00:50
    28,2°C

11 Ağustos Perşembe
    01:26
    27,7°C

11 Ağustos Perşembe
    06:20
    22,7°C
  • dün gece en düşük 23.2 ölçülmüş..

• en yüksek 38.6 ölçülmüş bugün, arkadaş bu nasıl bir istasyon yahu ben anlamadım, ne gündüzü sabit duruyor nede gecesi.. 2 gün evvel 42 üstüne çıkan gündüz sıcaklığı bildiğin 4 derece düştü, vallaha yarın için bir daha düşüneceğim yoksa bu tahminle sıfır çekme şansım bir hayli fazla..

• şuan için değiştirmiyorum @BaFRaLı55 ancak bu hafta öyle bir hafta ki herkesin tahmini ortalama şuanki değerlerin üstünde herkesin puan almakta zorlanacağı haftada iyi puan almak var her ne kadar bonustan feragat etmek olsada.. Ama şuan değiştirmeyeceğim yarın sabah ki gece sıcaklığına bakacağım eğer 24.5 un altında gelirse değiştiririm

• şuan için değiştirmiyorum @BaFRaLı55 ancak bu hafta öyle bir hafta ki herkesin tahmini ortalama şuanki değerlerin üstünde herkesin puan almakta zorlanacağı haftada iyi puan almak var her ne kadar bonustan feragat etmek olsada.. Ama şuan değiştirmeyeceğim yarın sabah ki gece sıcaklığına bakacağım eğer 24.5 un altında gelirse değiştiririm

24.3 demiştim ben o yüzden değiştirmeyi düşünmüyorum hocam :D

• gündüzün yüksek gelebilir @BaFRaLı55 gecede belli olmaz 1 derece daha düşerse yine puan alamazsın:)

• dün bu saatte 29.3 tü bugün şuan ise 1 derece kadar daha düşük gibi,sabaha ne olacak göreceğiz