HF 2016 Yaz Sezonu Ligi - Yarışma 5

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ya Admin haksız sayılmaz nedeni biz sadece dün şehit vermedik arkadaşlar son bir ayda şehit olanların bir tanesinin dahi ismini bilemeyecek kadar her şeye uzak bir milletiz. Ama ne hikmetse şehit olduktan sonra 45 saniyelik üzüntü ile geçiltirdiğimiz yüzlerce şehidimiz var arkadaşlar o açıdan o Zaman her gün yas tutmamamız gerekiyor. Ama hayat bir şekilde devam ediyor işte....!!!

• Sinan kendince iyi niyetli bir teklifte bulunmuş bunda yanlış bişey yok.Benimde düşüncem yarışmadan ziyade farklı bir şekilde ortak tavır almak nihayetinde Samet gerekli hassasiyeti farklı bir şekilde koymamız gerektiğini söylemiş.Bundan sonra yapılması gereken ortak tavır olarak ne yapabiliriz...

• Sinan kendince iyi niyetli bir teklifte bulunmuş bunda yanlış bişey yok.Benimde düşüncem yarışmadan ziyade farklı bir şekilde ortak tavır almak nihayetinde Samet gerekli hassasiyeti farklı bir şekilde koymamız gerektiğini söylemiş.Bundan sonra yapılması gereken ortak tavır olarak ne yapabiliriz...

Abi burada herkesin tavrı da haklı zor bir durum Sinan abi de iyi niyetinden haklı olarak ama takdir önce Allah ın sonra adminlerde ...

• Abi burada herkesin tavrı da haklı zor bir durum Sinan abi de iyi niyetinden haklı olarak ama takdir önce Allah ın sonra adminlerde ...

Benim gözüme gönlüme gelen bu hafta giresun olması ve yarışma olan şehirde şehitlerimizin olmasıydı biz burda müzikli çalgı eylenmiyor ama yarışma bir eğlence bence o yüzden demisdim

• Yarışmamızın Giresun olması maalesef acı tesadüf olmuştur. Yaşanan kaza bayramda birçok ailenin evine ateş düşürmüştür. Üzüntülerimizi kelimelerle ifade edemeyiz.

Yarışmaya gelecek olursak katılımlar yapılmış, cevaplar gönderilmiştir. Bu aşamadan sonra iptal etmenin kimseye faydası olmayacaktır. Dolayısıyla iptal yoktur.

• giresun icin gece en dusuk 22.5 olculmus,hafta boyunca 21 derecenin altina dusmedi gibi,keske ilk tahminim 21.6 yi degistirmeseydim..Bir mucize olmazsa geceden 0 cekerim,bonusuda kaybetmek istemiyorum..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• @baybarsky hocam benim tahminin tutar diyorum dermişim :) geceyi 19.5-20.5 gündüzüde 25-26.5 aralığında olacağını düşünüyorum.Bekleyip göreceğiz.

gündüzde yakınız gecede ayrıldık hocam, bir ihtimal bu gece sıcaklığın biraz daha düşeceğini düşünüyorum bakalım hakkımızda hayırlısı:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• aynen @Furkan Koc55 sıcaklık 19 un altına indi bakalım bu gece ilginç şeylere gebe:)

• yağışın etkisiyle düştü buralara sanırım,eğer gecede yağış olursa sıcaklık 19 altına rahatça düşebilir,bekleyip göreceğiz