Forumda Sorun Yaşayanlar Bu Başlıktan Yazabilirsiniz

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Arkadaşlar öncelikle uygulamayı artık siteye girmek için kullanmayalım lütfen yeni uygulama için çalışma olduğundan eskisine olan destek kesildi. Kullanan var ise hata alabilir bu yüksek ihtimal. Google yada Facebook girişlerinde sikinti yaşayan üyelere önerim internet tarayıcı üstünden girmeyi denemeleri bu süreç de. Biz diğer hatalara bakacağız.

• Ben iPhone kullanıyorum safari üzerinden sorunsuz kullanıyorum

Merhaba ben Onurcan Aydın 27 yaşındayım fiziksel engelliyim açık lise mezunuyum yılardır hava forumda model takibi yapıyorum.

• Giriş yapamama problemimi çözen değerli forum Yönetimi ve Moderatörlerine teşekkürü bir borç bilirim.

Şaban Çilesiz hocamada ulaşmıştım. Kendisine de çok teşekkür ediyorum.

İyi forumlar dilerim.

Size mail yoluyla yeni şifre gönderdim bu süreçte onunla girmeye devam edin hocam yada şifreyi değiştirip onunla da girmeyi deneyebilirsiniz.Google yada facebook bağlantısında problem var.

• Size mail yoluyla yeni şifre gönderdim bu süreçte onunla girmeye devam edin hocam yada şifreyi değiştirip onunla da girmeyi deneyebilirsiniz.Google yada facebook bağlantısında problem var.

Samet Hocam çok teşekkürler ilginiz maksadı ile. Bana yolladığınız şifre ile giriş yaptım. Hatta şuan telefonumdan da bağlanabildim.

Dün bilgisayardan çıkış yaptıktan sonra biranda forumla tüm bağlantım kesildi.

Yardım ve destekleriniz maksadı ile tekar ve tekrar teşekkür ediyorum .

Sağlıklı günler dilerim.

• Anladığım kadarı ile forumda her başlığa herkes yazamıyor. Model yorumlama gibi belli bir bilgi birikimi (her ne kadar yıllardır model yorumlasam da yeni üye olduğum için bu bilinemez haliyle) gerektiren konularda bu durum bana mantıklı gelmekle birlikte kovid veya deprem bildirimi konularına neden yazamadığımı açıkçası anlayamadım. Ya da yazmak için bir işlem mi gerekiyor? Teşekkür ederim...

• Anladığım kadarı ile forumda her başlığa herkes yazamıyor. Model yorumlama gibi belli bir bilgi birikimi (her ne kadar yıllardır model yorumlasam da yeni üye olduğum için bu bilinemez haliyle) gerektiren konularda bu durum bana mantıklı gelmekle birlikte kovid veya deprem bildirimi konularına neden yazamadığımı açıkçası anlayamadım. Ya da yazmak için bir işlem mi gerekiyor? Teşekkür ederim...

Model yorumlama, deprem bildirim ve koronavirüs konuları hf gold ve platinum yazabiliyor.Onun dışında tüm konular herkese açık.

• Samet birçok konuya bu uyarıdan ötürü msj yazamıyorum bilginiz var sanırım. Kullanıcı bazlı bir sıkıntımı genel mi ? çözüm nedir acaba bir gelişme varmı iyi çalışmalar.

Daha çok telefon ikonlarını kullanmaktan oluyor kullanıyorsanız mesaj yazarken editördeki smileları kullanırsanız hata vermiyor o zaman.