HF Üyelik Bilgilendirme Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Burada önemli olan HF puanınızın olması bu puan da yazılan mesajlar açılan konular ve kazanılan beğenilerle yükseliyor.Bazı arkadaşlarımız bu konuda anlaşmalı olarak karşılıklı puan artırımı yoluna gidebilir.Bu konuda böyle bir şey olduğu tarafımdan yada bir başka yönetici arkadaş tarafından tespit edilirse o üyenin hf puanları sıfırlanacaktır.Önceki zamanlarda bu konuda bu tür durumlarla karşılaştık ne yazık ki.Sizlerden ricam bu konuda dikkatli olmanız sistem gayet basit üst menüden "özel kullanıcı üyeliklerim" dediğinizde puanınız ve diğer standartlarınız sağlandıktan sonra istediğiniz üyeliği alabilirsiniz.

• Adminim ;Bir sorum olacak bu yeni hf grubuna Nasıl geçeceğiz başvuru şeklinde mi olacak ?
    • Bu usta ,çırak ,çaylak üye gibi ünvanlar artık olmayacak mı ? Saygılar ...:)

Satın alacağınız üyeliğin tüm şartlarını sağladıktan sonra hf grubuna geçebilirsiniz.
    2.soruya gelince usta çırak,kalfa bunlar kaldırıldı.

• şimdi açtığı konu aldığı beğeni ddenildiğinde hocam düşündümde Platinium olunursa konu açabiliyorsun ( forum kuralları dahilinde ) e zamanla konularında alacağın beğeni sayısı aktifliğine göre yüksekte olabilir ... şimdi alsam seneye bu zamana kadar geçerli ve 2016-2017 kışı nın tamamen kapsıyor kış vakti üyeler daha aktif daha çok HF puan kazanmak demek .. mantıklı geldi cidden düşünücem :)

• Mobilden giriş yapıyorum .yarın daha iyi pc den inceleme şansı elde ederim inşallah , Mobilden çok kafam karıştı yine de emek veren tüm Admin co Admin ve ekiplerine , yardımcılarına sonsuz teşekkürler .

• güzel düşünülmüş gerçekten,emeği geçenlerin eline sağlık

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bu sistem garip geldi işin aslı.Kimseyi zan altında bırakmak istemem ama mesaj kasmalar vs. Başlar artık.Artı puanla alınacaksa şart neden var onuda hiç anlamadım çünkü şartı taşıyosa almak neden?Beğeni çıtası doğru değil çünkü beğenilerimiz silindi.Herkes herşeyi beğenecek diye bişey yok.Forumda gruplaşmalar mı olsun istiyosunuz.Ben hergün foruma mutlaka giriyorum ama sürekli yazma gereği duymuyorum.Beğeni almak için bi çabamı sarfetmeliyim?Her anlamda garip bir sistem olduğunu düşünüyorum.Bir forum üyesi katkı sağlayanı olarak şahsi kanaatim olumsuz.Fakat verilen emeğe saygı duyuyorum.Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.Fakat önemli gördüğüm hf üyelik vs. artık çokda önem arz etmiyor her zaman nasılsam öyle devam ederim verilen ad ne olursa olsun.Herkese iyi geceler.
    • Bu sistem garip geldi işin aslı.Kimseyi zan altında bırakmak istemem ama mesaj kasmalar vs. Başlar artık.Artı puanla alınacaksa şart neden var onuda hiç anlamadım çünkü şartı taşıyosa almak neden?Beğeni çıtası doğru değil çünkü beğenilerimiz silindi.Herkes herşeyi beğenecek diye bişey yok.Forumda gruplaşmalar mı olsun istiyosunuz.Ben hergün foruma mutlaka giriyorum ama sürekli yazma gereği duymuyorum.Beğeni almak için bi çabamı sarfetmeliyim?Her anlamda garip bir sistem olduğunu düşünüyorum.Bir forum üyesi katkı sağlayanı olarak şahsi kanaatim olumsuz.Fakat verilen emeğe saygı duyuyorum.Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.Fakat önemli gördüğüm hf üyelik vs. artık çokda önem arz etmiyor her zaman nasılsam öyle devam ederim verilen ad ne olursa olsun.Herkese iyi geceler.

Sadece şart beğeni de değil.Bunun yanında kayıt sınırı da var.O yüzden sadece tek bir şeye kasmak yada sadece ona yönelmek işe yaramayacak.Biraz önce de söyledim bu konuyu suistimal eden olursa haksızca alınan o puanlar bir anda dibi bulur.Bu konuda rahat olabilirsiniz.