Oyunlar(GENEL)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hocam ilk windowsa sonra xboxa çıktı mobile daha sonra zamanında iyi eğlendik ama zamanı geçti artık pubg'nin

Onların hepsi beta hocam ;)

X-box windows Steam beta idi ondan sonra geliştirmeye döndüler sonrasında mobile türedi ben öyle biliyorum :)

• Hocam gümüş stuck yasuo mainlerden değilsinizdir umarım :hfyeni (18):(Şaka yapıyorum tamamen yanlış anlamayın bu devirde iyi lolcü bulmak zor) :hfyeni (18):

Yok hocam ne yanlış anlaması estağfirullah, banada çok çektirdi şerefsizler ^^ .Daha çok topda aatrox, darius gibi çarları oynuyorum 400k aatrox'um var

I am not afraid of an army of lions led by a sheep; I am afraid of an army of sheep led by a lion.

• Onların hepsi beta hocam ;)

X-box windows Steam beta idi ondan sonra geliştirmeye döndüler sonrasında mobile türedi ben öyle biliyorum :)

O değilde Pubg Pc Lite vardı benim pc tek onu kaldırıyordu 30 fps de olsa oynuyordum güzel bir hesabım da vardı seviyordum da ama kapattılar oyunu :(3232

"Allah'a ve âhiret gününe inanan, ya hayır söylesin ya da sussun." Hadis-i Şerif

• Aynen onlar hocam :)

Full jiroskop oynuyorum ben tabletleri olsa bile bir işe yaramıyor msleri çok iyi değilse :) alan silah adam avantajı kimdeyse onlar alır maçı hocam

Pubg bin en iyi oyuncusu Coffindir aksini iddia eden mezarcı fanıdır :D2

Jazzed de fena hocam coffin kadar iyidir kendisi çok seri parmaklara sahip böylesi yok /scatisma2::341

• O değilde Pubg Pc Lite vardı benim pc tek onu kaldırıyordu 30 fps de olsa oynuyordum güzel bir hesabım da vardı seviyordum da ama kapattılar oyunu :(3232

Bir ara bende laptop varken yüklü idi ama dediğin gibi kapattılar. Şimdi benim pc nin açamayacağı oyun yok.

• Bu arada ben Pubg mobile hala oynuyorum ama jireskopsuz,bir turlu alışamadım jireskopa o yüzden de belli bir yere kadar gelisebildim hani iddialı değilim oyunda X/

• Bu arada ben Pubg mobile hala oynuyorum ama jireskopsuz,bir turlu alışamadım jireskopa o yüzden de belli bir yere kadar gelisebildim hani iddialı değilim oyunda X/

Bir ara hep beraber girelim o zaman yükleyip bu kadar oynayan varsa :)

"Allah'a ve âhiret gününe inanan, ya hayır söylesin ya da sussun." Hadis-i Şerif

Hocam jiroskopa bir alışsanız oyunun zevkini tam anlamıyla alırsınız 8)

• Gerçek adı Hakan mı onun hocam ?

Pubgnin coffinden sondaki veliahtı o dur bence.

İsmail hocam ismi bir videosunda 4vs 1 atmisti hala aklımda hatta atıyorum videoyu belki izlemissinizdir mükemmel birsey

9.08 den itibaren izleyin videoyu

• Geçen hayatımda ilk defa cs go girdim oyun arayüzü çok karışıktı birde ne göreyim ses açamıyorum ve oyun sunucusu global en kötüsü kendi takımımdakilere sıktım ve farketmedim tam bir faciaydı hatta sonra oyun bitmedi tekrar tekrar başladı sıkılıp çıktım :D bu da benim cs tecrübem :)--
    forum.havaforum.com/attachment/141184/

Ben valo devam ederr reyna <3

taspatspro-counter.gif

Cs 1.6 :hfyeni (29):

• Detroit: Become Human beni en çok etkileyen oyun. Çok seviyorum ve sizlere de öneririm

Uncharted efsane bir oyun hocam,Detroit de güzel izledim sadece oynamadım ben kendim Last Of us hayranıyım part 3 çıkar inşallah çıkacak deniyor ama daha çok var zaman bekleyecegiz artık..