Kara Kış Geliyor!

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • İstanbul Cuma akşamı ve Cumartesi hayatı etkileyecek düzeyde kar alacak. Örtü olmaz, az yağar diyenleri dinlemeyin. Genel tahminde de söyledim ama ayrıca da söylüyorum.

• İstanbul Cuma akşamı ve Cumartesi hayatı etkileyecek düzeyde kar alacak. Örtü olmaz, az yağar diyenleri dinlemeyin. Genel tahminde de söyledim ama ayrıca da söylüyorum.

Avrupa yakası da aynı şekilde etkilenir mi?

• Zitat von Root

İstanbul Cuma akşamı ve Cumartesi hayatı etkileyecek düzeyde kar alacak. Örtü olmaz, az yağar diyenleri dinlemeyin. Genel tahminde de söyledim ama ayrıca da söylüyorum.

Sistemin kar orajı oluşturma potansiyeli var İstanbul'da. Küçümseyenler epey şaşıracak.

• Şuan düştüğümüz durum hep içinde olduğumuz sistemi beğenmeyip efsane geliyor ona odaklanın denildiği için oluyor bilmiyoruz kıymetini.Bunada şükür ne diyelim .Ne söylenirse şartsız koşulsuz kabulleniyoruz , halbuki değişime çok açık konular bunlar.Herkesin kendine öyle yada böyle çeki düzen vermesi lazım , huylu huyundan vazgeçmezmiş.

Einmal editiert, zuletzt von BEYKOZZ ()

• Bu sistemde yagisin dagilimini 6 Ocak 2015 sistemine benzetiyorum. Fakat miktar kesinlikle daha fazla. Buna göre herkes kendi bölgesi için yaklaşık bir şey bulsun şimdilik. Akşam ayrıntılı açıklama yapmayı düşünüyorum İstanbul'a özel. Ayrıca Ege, Akdeniz ve Güney Doğu'dan da bahsedeceğim.

• Anadolu yakasi hangi sistemde avrupadan fazla kar almista bu sistemde alicak

Tabiki Avrupa yakasi.. Ozellikle Silivri catalca buyukcekmece beylikduzu hadimkoy Basaksehir hatti.. Herkesten fazla kar alacak (h)

• Bende şöyle anlatayim karadeniz uzerinden gelecek kütleler karaya yaklastikca daha da kuvvetlenecek.Kimse yanlis anlamasin Anadolu yakasi bu konuda cok sansli.Avrupa yakasi ozellikle batisi fazla bisey beklemesin.Ayrica romanyadaki hava durumunu incelediysemiz suan ordaki sicakliklarin -18 lere ulastigini anlarsiniz.Karadeniz farklidir üzerinden geçen bulutlar nem kazanarak cookk rahat kar birakir istanbula.Ben Anadolu yakasinda pazartesiye kadar 30 cm bekliyorum

• Anadolu yakasi hangi sistemde avrupadan fazla kar almista bu sistemde alicak

Tabiki Avrupa yakasi.. Ozellikle Silivri catalca buyukcekmece beylikduzu hadimkoy Basaksehir hatti.. Herkesten fazla kar alacak (h)

Söylediğin yerler iyi kar alacak, buna şüphem yok. Ama avrupa geneli anadoludan az kar alacak.