29 Aralık--4 Ocak Arası Soguk Hava Geliyor

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Selamlar, ben penn state uni de meteoroloji doktorası bitirdim. Turkiye' de böylesine güzel bir site , forum gördüğüm de çok şaşırdım tebrik ediyorum sizleri. Bazı yanlış bilgi paylaşımları olsa da, çok güzel paylaşımlar var. Tebrik ediyorum.
    Gelelim hava durumuna bizim kendi geliştirdiğimiz yazılımlara dayanarak şöyle söyleyim, istanbulda kar gilan olmucak yılbaşında. Boşuna paniklenmeyin, karadeniz tarafında biraz sıcaklık düşecek fakat hepsi bu.

• Selamlar, ben penn state uni de meteoroloji doktorası bitirdim. Turkiye' de böylesine güzel bir site , forum gördüğüm de çok şaşırdım tebrik ediyorum sizleri. Bazı yanlış bilgi paylaşımları olsa da, çok güzel paylaşımlar var. Tebrik ediyorum.
    Gelelim hava durumuna bizim kendi geliştirdiğimiz yazılımlara dayanarak şöyle söyleyim, istanbulda kar gilan olmucak yılbaşında. Boşuna paniklenmeyin, karadeniz tarafında biraz sıcaklık düşecek fakat hepsi bu.

Komik degilsin

kar mar yok bizeHfyeni (46)

HAHAHAA komik bir paylaşım :D

Geldi yine bir troll

Kar, bir çift eldiven yada içimizdeki çocuğu keşfetmek,
    ya da sevgiyle bakan bir çift gözdür.

• Bu benim 3. soruşum olucak bilen birisi varsa yardımcı olursa sevinirim.
    30 aralık akşamı saat 23:30 izmirden istanbula doğru yola çıkacağım. yolda kalma durumu olur mu. bileti erkene almam daha mı iyi olur

• Arkadaşlar Avcılar/İstanbul bu sistemde ne alır dekler vurur mu cm cinsinden bilgi verir misiniz şimdiden tahminleriniz için teşekkürler
    :)

• Avrupa yakasına daha az kar yağacak diye üzülenler unutmayınki , geçen seneki sistemde bütün modeller Anadolu yakasına yoğun kar veriyorlardı, sonuç tam tersi oldu, bütün dek avrupa yakasının batısına yağdı... Yani Allahın dediği oluyor.. Umudunuzu kaybetmeyin..