Orta ve Doğu Karadeniz Bölgesi Genel Tahmin ve Uyarılar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Hava forum ana sayfada karadeniz kıyıları uzun sene aradan sonra iyi kar aldi dedi...halbuki rize geçen yil 60 cm onceki yil 50 cm almisti...yani giresun ve orduda iyi aldı diye hatirliyorum hatta zonguldak gecen senemi önceki mi hatırlamıyorum 70 cm almisti...karadenizde sıkıntı yok....

geçen sene aldı 70 cm i geçmişti ... ama HavaForum derken biz hepimiz biriz HavaForum biziz unutma kardeş :) burda uzun süreden sonra derken genel karadeniz olarak diye düşünerek öyle bir yorum yapmışlardır hani bütün karadeniz manasında .. her neyse kar alalımda gerisi boş :)

• Karadeniz sadece doğusundan ibaret değil.Orta Karadeniz özellikle Samsun merkez bir nebze şanssızlığı kırdı bu sistemde.

Samsun'a kuzenimim nişanına gittim Samsun'dan Hopa'ya en az örtü Samsun merkez ve Atakum civarlarındaydı. Çarşamba, Terme, Giresun ve özellikle Rize merkez sistemin kaymağını yemiş. En azından gezip gördüğüm hesap bu şekilde.

• Samsun'a kuzenimim nişanına gittim Samsun'dan Hopa'ya en az örtü Samsun merkez ve Atakum civarlarındaydı. Çarşamba, Terme, Giresun ve özellikle Rize merkez sistemin kaymağını yemiş. En azından gezip gördüğüm hesap bu şekilde.

Seninde batında Bafra gibi bir burnun olsun sende az kar alırsın ;) Her zaman demişimdir Samsun'a 30 cm efsane 50 cm efsaneden de öte.

• bir KARADENİZ sistemi daha sinyali yakmış geliyor henüz tarih olarak uzakta olsa 15 şubat sonrası için KARADENİZ güzel soğuma yaşayacak .. Allah ın izniyle yağışlarda da sıkıntı yaşamayıp güzel kar alacağımızı düşünüyorum ... şubat ilk 15inin sıcak geçmesi sonrasında gelecek olan soğuklarda DEK ler için beni çok umutlandırıyor :)

• Hava forum ana sayfada karadeniz kıyıları uzun sene aradan sonra iyi kar aldi dedi...halbuki rize geçen yil 60 cm onceki yil 50 cm almisti...yani giresun ve orduda iyi aldı diye hatirliyorum hatta zonguldak gecen senemi önceki mi hatırlamıyorum 70 cm almisti...karadenizde sıkıntı yok....

Haklısın Yasin. Geçen yıl 8 ocak sisteminde 40 cm kar aldık. Bu yıl yılbaşında bizim mahalle 20 cm 22 ocak sisteminde 70 cm kar aldık. Karadeniz'i sevmeyen bir troll ekibi mevcut forumda. Bunlar manipülasyon yapıp duruyor. Doğruyu söyleyince de dün yediğim gibi ceza yiyorsunuz.

• HavaForum bütün bölgelere çok değer vermekte bilginiz olsun ... İstanbul çok konuşuyor diyen arkadaşlar TÜRKİYE nüfusunun 5te biri İstanbul'da yaşamakta biliyoruz değilmi e haliyle o şehir daha çok konuşulur lütfen yorumlarımız seviyeli olsun yönetimi eleştirmekteki amaç ayaklandırmaysa bunu deneyen ilk kişi değilsiniz sonda olmayacaksınız ama bu forum neler atlattı bunu da atlatır ...
    Fırtına ne kadar sert eserse essin, Kayadan alıp götüreceği sadece tozudur

• Kuzeydenbiri boş laf yapma. Dün neden ceza yediğin belli. Ayrıca kimler troll ekibinde?

Kardeş düzgün konuş. Bana "boş laf yapma" gibi düşük seviyeli tabir kullanamazsın. Ben fikrimi ifade ettim. Şaban adlı kullanıcı kendi fikrini söyledi. Senin de fikrin varsa söyle, seviye düşürme

• HavaForum bütün bölgelere çok değer vermekte bilginiz olsun ... İstanbul çok konuşuyor diyen arkadaşlar TÜRKİYE nüfusunun 5te biri İstanbul'da yaşamakta biliyoruz değilmi e haliyle o şehir daha çok konuşulur lütfen yorumlarımız seviyeli olsun yönetimi eleştirmekteki amaç ayaklandırmaysa bunu deneyen ilk kişi değilsiniz sonda olmayacaksınız ama bu forum neler atlattı bunu da atlatır ...
    Fırtına ne kadar sert eserse essin, Kayadan alıp götüreceği sadece tozudur

Kardeş ben fikrimi ifade ettim. Kaya, taş ilgi alanıma girmez.

• Kardeş ben fikrimi ifade ettim. Kaya, taş ilgi alanıma girmez.

yaşın daha 16 oda doğruysa ne kardeşi ? 2.si anında forum yönetimini karadeniz düşmanlığıyla suçladın nerden biliyosun nekadardır bu forumdasın bu yorumu yapıyosun ? 3.si her fikir her yerde ifade edilmez ölç tart öyle ifade et . eksi REP vermek forum kurallarına aykırı biliyorsun ona rağmen eksi REP verdin öncesinde de yaptığın için 1 gün uzaklaştırma aldın ve bunun için afra tafra yapıyorsun sakin olmayı dene önce .

• yaşın daha 16 oda doğruysa ne kardeşi ? 2.si anında forum yönetimini karadeniz düşmanlığıyla suçladın nerden biliyosun nekadardır bu forumdasın bu yorumu yapıyosun ? 3.si her fikir her yerde ifade edilmez ölç tart öyle ifade et .

Ben yönetimi suçlayıcı ifade kullanmadım. Yaşım 16, seninkini bilmediğim işin kardeş dedim. Rahatsız ettiyse bir daha kullanmam. Kusura bakma.