Sorularınızı ve görüşlerinizi bu başlık altından bizlere iletebilirsiniz.

 • Cevap olur merak etme sayın Co Admin Samet Bey. Karşınızda 18 lık delikanlı yok. 36 yaşındayım 14 yıldır öğretmenlik yapıyorum. Nereye ne zaman neyin nasıl yazılacağını iyi bilirim. Sorularınızı bildirin yazıyor diye soru sorduk ama cevap bu. Teşekkürler.

 • Bölgenizde yetki sahibi arkadaşlar var onlara sormaniz daha mantıklı değil mi? Yada ben paylaşırım derseniz yetki de veririz.

  Tesekkurler hocam aliskanlik olmus model takibi yapmadan duramiyor insan. olmayinca bir eksiklik oliyor ondan sordum baska amacim yok:thumbup:

 • Cevap olur merak etme sayın Co Admin Samet Bey. Karşınızda 18 lık delikanlı yok. 36 yaşındayım 14 yıldır öğretmenlik yapıyorum. Nereye ne zaman neyin nasıl yazılacağını iyi bilirim. Sorularınızı bildirin yazıyor diye soru sorduk ama cevap bu. Teşekkürler.

  Ben sizinle muhattap olduğumda 18 yaşında delikanlı mi dedim? Sizin soru sorma amacınız farklı ortalığı karıştırmak başka bir sey değil. Son yazdığınızdan sonra birde geçmiş yazdıklarınıza baktım hayretler içinde kaldım.

 • Ortalığı karıştırmak ? Ben mi? Ben model paylaşımı nasıl yapılır, kimler yapmaya yetkilidir, bı kişiler şu an aktif mi, bilmek zorunda mıyım? Bölgenizden yetkisi olanlara sorun diyorsunuz ya ondan dedim. Karadeniz kar altındayken ve İstanbul a yağmazken model paylaşımı devam eder mi etmez mi? Bı soruyu sormak ortalık karıştırmaksa eyvallah. Ama değilse tabirinizi size iade ediyorum. İyi akşamlar...

 • Evet neden paylaşımı durdu sayfasında ,kar yağdı burakıldı model paylaşımı veri incelemesi ,bu konuya el atın

  Önceki mesajlari okuyalim lütfen tekrar tekrar yazmaya gerek yok. Okumadan konuya atlayinca hakli duruma düşmüyorsunuz.

 • Beğenme butonu bir haksa... beğenmeme butonuda olmalı... troller daha iyi kendini ele verir... bence bunu bir değerlendirin hocam... saygı ve sevgiler

  hatta abi bir kişinin yazdığı -10 ve altında disslike aldıysa cevap otomatik olarak silinmeli.

 • ben iki kelam yazayım. model paylaşım sorumlusu değilim. üye olduğum günden bu yana gönüllü olarak - müsait olduğum zaman- model paylaşımı yaparım. forum da ki bazı üyeler armut piş ağzıma düş istiyorlar. konunun oraya kar yağdı buraya kar yağmadı ile alakası yok.

  ECMWF&GFS model paylaşımı nasıl yapılır?

  model paylaşımı yapmak isteyen arkadaşlar bilmiyorlarsa konudan öğrenebilirler

 • İstanbul konusu var o tamam

  Marmara konusunu şöyle yapılsa daha iyi

  Batı Marmara ve Trakya

  Dogu Marmara ve batı Karadeniz

  Şöyle yorumlar oldu sistem marmara'ya hayırlı olsun ama sizde biliyorsunuz Bursa Yalova Kocaeli ve Sakarya hiçbir şey göremedi gelecek yıl böyle çalışma olursa sevinirim

 • haktan hocamız gitti. Ve kimse bizle ilgilenmiyor kendi kendimize yorumluyoruz kendi kendimize beklentilerimizi söylüyoruz. Bence olması gereken hocalarımız ve yazarlarımızın sistem öncesi ya da 5 günlük süreç için tahmin sunması(her bölge için) ya da yazarlarımız hakim olduğu koşullarını bildiği konumlar için kısa-orta-uzun vade tahminleri paylaşmalı adı üstünde havaforum sadece kar takip etmek için açılmamış :)