Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Mühendislik ve Tıp ineklik, sanat ve zanaat emek işi, hukuk guguk, öğretmenlik işkence, şöförlük eziyet, balıkçılık ve avcılık risk... Say say bitmez bu meslekler. Ben kararımı verdim. Hele Türkiye gibi memlekette en keyfine bakıp kar edeceğin iş kebapçılıktır. Miletimizin maşallah gözü doymaz. Tüm Dünya değişse, sağ kalacak tek meslektir kebapçılık. Herkese kesinlikle tavsiye ederim. Otoyol kenarında bile mangal yapan bu millete doğru düzgün hazırlamasını bilirsen dünyayı yedirirsin. :D

• Sitemizin savcısı da oldu ya artık ölsem de gam yemem...:D

Şaka bir yana değerli abim, dostum @'@dmin' e tebriklerimi iletiyor, başarılarının daim olmasına olan inancımın kendisine bu zorlu süreçten sonrada güç vermesini diliyorum.

Einmal editiert, zuletzt von UmuTCaN ()

• Mühendislik ve Tıp ineklik, sanat ve zanaat emek işi, hukuk guguk, öğretmenlik işkence, şöförlük eziyet, balıkçılık ve avcılık risk... Say say bitmez bu meslekler. Ben kararımı verdim. Hele Türkiye gibi memlekette en keyfine bakıp kar edeceğin iş kebapçılıktır. Miletimizin maşallah gözü doymaz. Tüm Dünya değişse, sağ kalacak tek meslektir kebapçılık. Herkese kesinlikle tavsiye ederim. Otoyol kenarında bile mangal yapan bu millete doğru düzgün hazırlamasını bilirsen dünyayı yedirirsin. :D

Kararımı verdim; Mimar olacağım, karar kesin, yol tek...:D

• Kararımı verdim; Mimar olacağım, karar kesin, yol tek...:D

Namuslu bir mimar olun. Geyikli'deki yazlık inşaatında ne projeyi çizen mimar, ne onaylayan belediye ne de yapan ustalar işini doğru düzgün yapmıyor. Hep rüşvet istiyorlar. Biz de vermeyeceğiz diye inat ettik, Istanbul'da bir apartmanın inşaatı üç ayda biterken bi yazlık inşaatına üç ayda başlayamadılar. Bir de müslüman ülke diyoruz, nüfusta islam yazması değildir müslümanlık. Neyse konu bu değil, özetle hukukçu hukukçuluğunu, usta ustalığını, mimar mimarlığını, kebapçı da kebapçılığını namusuyla yapmalı. Bunu kendim de dahil gelecekte meslek sahibi olacak herkese söylüyorum. Inşallah hepimiz bir gün bu ülkeye, bu dünyaya faydalı olan insanlar oluruz. :)

• Saloncenuri(Semih) Arkadaşı uzaklaştırılınca küstü gitti galiba yanlış ta biliyor olabilir.O aralar vizelerim varda fazla ilgilenemiyordum forumla.

Arkadaşlarından birisi forum kuralları gereği siteden süresiz uzaklaştırılınca diğerleri de gitti. Kendi tercihleri, alanında hâlâ 1 numarayız ;) .

AF-YOK

• Namuslu bir mimar olun. Geyikli'deki yazlık inşaatında ne projeyi çizen mimar, ne onaylayan belediye ne de yapan ustalar işini doğru düzgün yapmıyor. Hep rüşvet istiyorlar. Biz de vermeyeceğiz diye inat ettik, Istanbul'da bir apartmanın inşaatı üç ayda biterken bi yazlık inşaatına üç ayda başlayamadılar. Bir de müslüman ülke diyoruz, nüfusta islam yazması değildir müslümanlık. Neyse konu bu değil, özetle hukukçu hukukçuluğunu, usta ustalığını, mimar mimarlığını, kebapçı da kebapçılığını namusuyla yapmalı. Bunu kendim de dahil gelecekte meslek sahibi olacak herkese söylüyorum. Inşallah hepimiz bir gün bu ülkeye, bu dünyaya faydalı olan insanlar oluruz. :)

Malzeme Bilimi ve Mühendisliği okuyun bence :D

• Namuslu bir mimar olun. Geyikli'deki yazlık inşaatında ne projeyi çizen mimar, ne onaylayan belediye ne de yapan ustalar işini doğru düzgün yapmıyor. Hep rüşvet istiyorlar. Biz de vermeyeceğiz diye inat ettik, Istanbul'da bir apartmanın inşaatı üç ayda biterken bi yazlık inşaatına üç ayda başlayamadılar. Bir de müslüman ülke diyoruz, nüfusta islam yazması değildir müslümanlık. Neyse konu bu değil, özetle hukukçu hukukçuluğunu, usta ustalığını, mimar mimarlığını, kebapçı da kebapçılığını namusuyla yapmalı. Bunu kendim de dahil gelecekte meslek sahibi olacak herkese söylüyorum. Inşallah hepimiz bir gün bu ülkeye, bu dünyaya faydalı olan insanlar oluruz. :)