Dizi, Film, Tv Program Sohbet [Genel Konu]

 • Bu arada belirtmeden geçemeyeceğim, bazı ufak-tefek mantık hataları olsa da Atiye çok güzel olmuş. Muhafızla karşılaştırmam bile. Senaryoya azıcık daha uğraşılırsa süper iş çıkar. Oyunculuklar çok eleştirilmiş ama bence gayet iyi. Ülkeyi tanıtım olarak da güzel bir proje.

  Genel itibariyle ağır eleştirilerin haksız olduğunu düşünüyorum.

  There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change... • Bu sene çok güzel diziler geldi.İlk Çernobil şimdi Mandalorian.


  Mandalorian çok güzel dizi.İzlemeyen varsa öneririm.


  Sezonu bir kaç gün önce bitirdim gerçekten enfes olmuş Disneyin eline geçtikten sonra rezil olan Star Wars evreni bu diziyle başka bir hayat bulabilir. Dizinin müzikleri de bir hayli başarılı. Mandalorian harici liste yapmak gerekirsek ; Peaky Blanders - The Witcher - Çernobil ve tabi ki Sherlock. Nefis bir kar yağışı eşliğinde sıcak kahvenizi yudumlarken izlenebilecek birbirinden nefis diziler.

 • Hadi ya, şu telif hakkıyla kaldırılan sitelerden izledin galiba ben bir çok siteye baktım ama sinema çekiminden başkası yok

  Aynen öyle vizyona girdikten sonra 3-4 hafta içinde düşüyor filmler gene olarak iyi takip ettinmi en geç 1 ayda buluyorsun kaçırdınmıda telif hakkıyla siliniyor. Sinema çekimi ağır çöp zaten onu saymıyorum.

 • Aynen öyle vizyona girdikten sonra 3-4 hafta içinde düşüyor filmler gene olarak iyi takip ettinmi en geç 1 ayda buluyorsun kaçırdınmıda telif hakkıyla siliniyor. Sinema çekimi ağır çöp zaten onu saymıyorum.

  Bakalım ne zaman ulaşırım hiç fikrim yok bütün sitelere baktım nerdeyse

 • Sezonu bir kaç gün önce bitirdim gerçekten enfes olmuş Disneyin eline geçtikten sonra rezil olan Star Wars evreni bu diziyle başka bir hayat bulabilir. Dizinin müzikleri de bir hayli başarılı. Mandalorian harici liste yapmak gerekirsek ; Peaky Blanders - The Witcher - Çernobil ve tabi ki Sherlock. Nefis bir kar yağışı eşliğinde sıcak kahvenizi yudumlarken izlenebilecek birbirinden nefis diziler.

  Hocam hiç star wars izlememiş biri olarak diziye başlarsam problem olur mu?

 • Felaket kötü 2 saatim heba oldu izleyeli 2 hafta olmuştur fragmanı kadar kötü hakikaten.

  Valla bi izleyebilsem yorumlayacağım ama kötü olması kişiden kişiye değişir bence ben aksiyon sevdiğim için, içinde aksiyon olsun yeter

 • Hocam hiç star wars izlememiş biri olarak diziye başlarsam problem olur mu?

  Tavsiyem önce filmlerini izlemen yönünde olur. Neden dersen diziyle filmler arası bağlantılar söz konusu hem karakterler açısından hem Star Wars evreni açısından