6 Ocak Polar Sistem Efsanesi

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • VitoScaletta

Manavgat/Antalya için ne diyorsun?

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Semih beyin ankarayla bi problemi var sanırım buna kesin kanaat getirdim sorumuza en son dün akşam cevap verecekti sözde kendisi ama hala ses yok.Semih bey ankarayla derdin ne onu söyle bari

• [w]Acaba Semih beyin şuanda sitede olmayabileceğini hiç düşündünüz mü?
    Sitedeki herkese tek tek cevap verebilmesi mümkün değil. Bende şikayetçiyim bu durumdan ama yapabilecek birşey yok. Anlayışlı olun biraz.[/w]

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Semih beyin ankarayla bi problemi var sanırım buna kesin kanaat getirdim sorumuza en son dün akşam cevap verecekti sözde kendisi ama hala ses yok.Semih bey ankarayla derdin ne onu söyle bari

Kendisinin işi çıktı maalesef, yoksa soru-cevap yapacaktı.

• Adım Meriç, Meriç diye hitap edebilirsiniz :).

Ankara bu geceden itibaren yerel ve hafif olmak üzere kar yağabilir. Yağış yarın hafif, pazar akşamından itibaren şiddeti artıyor. Pazartesi gün boyu orta şiddette kar yağışı var. Pazartesi geceden, salı gün boyu (özellikle öğlen) yerel yoğun kar yağışı olabilir, salı günü ise öğle saatlerinden itibaren il genelinde yoğun kar yağışı ihtimali çok yüksek. Çarşamba yağış orta şiddette, zaman zaman ve yer yer kuvvetli yağabilir. Perşembe sabah saatlerinde şehri terk eder muhtemelen. Şuanki görünüm böyle. Sıcaklık örtü için yeterli, en az 5-10 cm görürsün diyor veriler, değişim olursa bildiririm :).

Meriç kardeşim emeğine sağlık çok teşekkür ederiz

• Ya biraz sesimizi :D çıkardık hemen +3 cezayı kestiniz biraz insaf yahu ben bu işten hiç birşey anlamadım vallahi.

Argo kelime kullandınığız için ceza yediniz, yeri değil burası. Şikayetleriniz ilgili kişiye (yönetici-co admin-admin) bildirin :).

• Eskişehir'e ortalama kaç cm yağar? Tahmini olan var mı acaba? Ve pazartesi sabah durum ne olur?

Pazartesi sabah kar yağışıyla uyanırsınız muhtemelen, salı-çarşamba örtü ihtimali çok yüksek. En az 5-10cm görürsünüz tahminimce ancak değişime açık tabiki.

• Bildiriyorum az bir şey söyledik mesaj araştırmamı yapmışsınz o kelime argomu Allah aşkına ya diyece bir şey bulamıyorum ne diyim sizde haklısınız.

İyi yapıyorsunuz, bildirin. Araştırma felan yapmadık. Uzatmayalım, konu dışına çıkmayalım. İyi forumlar.