Teknolojik Ürünler - Oyunlar Genel Konu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• FM 15 aldım bugün, orjinal. Eğer benden başka orjinal alan varsa veya alacak olan varsa, bu sınav dönemini atlatıp (2 hafta sonra) birlikte online oynayabilir, muhabbet edebiliriz :). Oyuna tam başlamadım daha ilk kariyerimi şimdi açtım, bir sezonu felan bitirip değerlendermemi yazacağım :)

Hemen almam ben.
    En az 2 ay beklerim. Ha indirim yakalarsam daha erken alabilirim

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Dayanamadım ben :D. Canım çekti. 15 tatilinde indirim oluyor genelde. O ara alabilirsin.

2014'teki gibi buglar varsa almayacağım

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• [font=Monaco, Consolas, Courier, monospace][dipnot]Arkadaşlar crack,torrent bu gibi ifadeler yasak mesajlar silinecektir.Dikkatli olalım. [/dipnot][/font]

• Arkadaşlar indirimleri takip edin orjinal oyunlar çok ucuz Stemda ayrıca artık steamda TL var.Dolar yok.Misal winter sale var Aralık ayında.Bizim gibi kış delileri için kaçmaz bence :D

• Arkadaşlar indirimleri takip edin orjinal oyunlar çok ucuz Stemda ayrıca artık steamda TL var.Dolar yok.Misal winter sale var Aralık ayında.Bizim gibi kış delileri için kaçmaz bence :D

Kur 1.6 TL'ye sabitlenmiş.

Albert Einstein

• @"CrossBench" Çoğu oyun 1.6 TL gibi gayet güzel bir miktara sabitlendi.Ayrıca siz $ olarak aldığınız walletleri güncel kurdan çevirerek kar ettiriyor sizi.Sadece Ubisoft bizi Avrupa bölgesi olarak gördüğü için oyunlari € ve £ den çeviriyor.Buda Ubisoft oyunlarını pahalı yapıyor.Steam hakkında sormak istediklerinizi bana sorun arkadaşlar.Steamda Community(Topluluk)Moderatorum :)

• @"CrossBench"
    Süper Kupa'dan galibiyetle ayrıldık, güzel oldu. Maç motorunu çok beğendim, maçı izlemek çok keyifli FM 15'de, diğer serilerde hiç gerçekçilik havası yoktu maç motorunda. Bu sene bu var, taraftar oyuncular felan çok iyi. Ayrıca ilk oyuna başlarken artık bizimde profilimiz oluyor, o da gerçekçi ve çok hoş bir özellik.

Şuana kadar çok keyifli oyun.

• @"Carl2"
    FM 14'deki kariyerimi nasıl bırakacağım ban acaba :D

Albert Einstein

• @"Carl2"
    FM 14'deki kariyerimi nasıl bırakacağım ban acaba :D

2018'de CRASH yemiş adamım ben valla, çok rahatım artık :D. İnsan bi boşluğa düşüyor, hayat anlamsız geliyor. Bana öyle olmuştu :D. Bu arada deplasmanda Başakşehir'e 3 attık, maç motoru gerçekten enfes. 14'e göre.

• @"CrossBench"
    Süper Kupa'dan galibiyetle ayrıldık, güzel oldu. Maç motorunu çok beğendim, maçı izlemek çok keyifli FM 15'de, diğer serilerde hiç gerçekçilik havası yoktu maç motorunda. Bu sene bu var, taraftar oyuncular felan çok iyi. Ayrıca ilk oyuna başlarken artık bizimde profilimiz oluyor, o da gerçekçi ve çok hoş bir özellik.

Şuana kadar çok keyifli oyun.

Oynaması zordur diye yüklemedim ben,ekran görüntüsünden güzel bir şeye benziyor