2015 kışı beklentileri

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Arkadaşlar hepinizin bildiği gibi 2 tane kötü kış geçirdik.Ve 2015 kışından çok şey bekliyoruz.Peki sizlerin bu kış hakkındaki görüşleriniz nelerdir?Arkadaşlar lütfen yorumlarınızı esirgemeyin.Görüşleriniz benim için çok önemli.Yorumlarınızı bekliyorum.

• 2015 kışı geçmiş yıllardaki normal kış mevsimlerine benzer şekilde geçer. Geçen yılki gibi kötü geçeceğini düşünmüyorum. Bu sene özellikle yağışta aralık hariç, ekim, kasım,ocak şubat şanslıyız gibi duruyor

• Karıncalar eski yıllara göre aktif göçen leylekler var iyi bir kış olacak lodos sonrası kar muhtemel polar ataklar olabilir yağış geçen seneden çok gerçek bir kış olacak

Ölmezden gelsem farkedermi yaşamıyorken

• Zitat von (Bilal37) pid='98024' dateline='1407539210'

Karıncalar eski yıllara göre aktif göçen leylekler var iyi bir kış olacak lodos sonrası kar muhtemel polar ataklar olabilir yağış geçen seneden çok gerçek bir kış olacak

Evet karınca hem çok hemde aktif

• Önceki sene çimede dahi bir tane bile karınca görüyordum şimdi çimenlikte krallık kurmuş bence bu kıştın :D aç sert geçecek bana sorarsanız.Bu arada hf değilsin nasıl konu açtın :D

• Önceki sene çimede dahi bir tane bile karınca görüyordum şimdi çimenlikte krallık kurmuş bence bu kıştın :D aç sert geçecek bana sorarsanız.Bu arada hf değilsin nasıl konu açtın :D

Her HavaForum Üyesi rütbesi ne olursa olsun "Üyelerin Şahsi Tahminleri"ne konu açabilir .

AF-YOK

Einmal editiert, zuletzt von KarTutkusu03 ()

Enes bu konuyu değişiklik yapılmadan önce yani hf üyeyken açtım.Ayrıca bildiğim kadarıyla normal üyelerin konu açma yetkisi yok.Biraz önce üyelerin şahsi tahminleri bölümüne konu açmayı denedim,olmadı.

• Çoğu hocamızın tahminlerine baktığımızda veya birçok tecrübeli üyelerimizin tahminlerinde bu kışın gayet sert ve karlı geçeceği konuşuluyor. Artık beklentilerimiz gerçeğe dönüşecek gibi , çünki birçok kişi 2000li yılların en sert kışı geliyor diyor . :D Beklentilerimiz gerçeğe kavuşacak gibi :D