2013-14 Sezonu Şampiyonu FENERBAHÇE

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Şu yapılanlardan sonra Fenerbahçe'liler Kadıköy'de olay çıkartsa suçlu olan Fenerbahçe taraftarı olacak, Mecidiyeköy'de de aynı şey Galatasaray için geçerli. Yahu karıştırmayın ortalığı, oturun oturduğunuz yerde...

Mecidiyeköy :

• Mecidiyeköy'deki bayrak tam asılmadan indirildi.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• İyi trol. Ntv'de kanmış. :)

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Fenerbahçe: "Şampiyon Olursak GS STORE'yi yakacağız" demişti; demek ki dünyaları GS STORE'den ibaret.

O bayrağın da son hali bu oldu Meriç, tüm MecidiyeKöy'ü sürünerek gezdi:

(Bu arada özlemişim buraları, 1 aydan daha fazla süre burada kaldım, Ali Sami Yen'in 400 m ilerisindeki köprüaltı değil mi burası,200-300 m kadar ileride de Cevahir Alışveriş Merkezleri var. Artık kalamayacağım MecidiyeKöy'de Afyon'a taşındı halam gil :( ) .

• Yorumlarınız tahrik içeriyor. Lütfen daha sağ duyulu yorumlarda bulunalım. Eğer siz o bayrağın sürülmesini doğru buluyorsanız, Bağdat'ta yakılan Galatasaray bayrak ve formalarını da eleştiremezsiniz.

• Kesinlikle tahrik içermiyor burda kimseye bir mesajım yok.
    Bizim Storeyi yakanlara bu sence çok mu?
    Sebepsiz yere sürüklenseydi o bayrak elbet çok kızardım.
    Bu yazdığım yorumu bir Galatasaray li gözüyle değil tarafsız bir yorumcu gözüyle yazdım. Fenerbahçe sakin bir şampiyonluk kutlasaydı da keşke ben de tebrik etseydim.
    Umarim yanlış anlamazsiniz.

AF-YOK

• Şampiyon olupda rezil olmakta başka bir yetenek...Ah Aziz Yıldırım vah Aziz Yıldırım...
    Gördüğüm en kötü şampiyonluk kutlaması. Plan, program yok...Ne yapacaklarını bilmiyorlar. :)

Kusura bakmayın arkadaşlar ama bunları görünce Galatasaray'ın ne kadar büyük bir camia oldugunu görebiliyoruz...Çok başka Galatasaray...
    Bu arada kangal platforma işedi. :S

Albert Einstein

Einmal editiert, zuletzt von CrossBench ()

• Zitat von CrossBench pid='94866' dateline='1399836552'

Şampiyon olupda rezil olmakta başka bir yetenek...Ah Aziz Yıldırım vah Aziz Yıldırım...
    Gördüğüm en kötü şampiyonluk kutlaması. Plan, program yok...Ne yapacaklarını bilmiyorlar. :)

Kusura bakmayın arkadaşlar ama bunları görünce Galatasaray'ın ne kadar büyük bir camia oldugunu görebiliyoruz...Çok başka Galatasaray...
    Bu arada kangal platforma işedi. :S

Bence puan durumuna bakarsak kimlerin rezil oldukları ortada. Plan program yok mantıksız bir yorum. Sabah barbekü partisi, üstü açık otobüs ile stada doğru yol alma ve statda kutlamalardı program. Lakin Fenerbahçe taraftarının sevgi gösterileri nedeniyle takım stada 3-3.5 saatte geldi. Buda beklenenden fazlasıydı. O yüzden statta şarkıcılar (özellikle Alişan) daha fazla durdu. Elektro pop müzikler çaldı vs. Stada köpek getirilmesi bazılarına muazzam bir ayar vermiş, haddini bilmelerini içeren mesajı yollamıştır. Köpeklerin işemesi doğal, nesine şaşırdın anlamadım. Şaşırmadıysan neden yazdın o da meçhul.
    Ve gelelim en önemlisine. Aziz Yıldırım ve GFB gerginliğine. Şahsımca iki tarafta haksızdır ancak burada daha çok Aziz Yıldırım haksızdır.
    Haksızlıkları ikiye ayıralım :

1-) GFB
    GFB, 13-14 Sezonu Fenerbahçe'nin futbolcularının önünde '' Alex de Souza '' lehine tezahüratı yaparak futbolcularımıza saygı duymadığını, emeklerine hiçe saydığını, sadece Alex'i seviyorlarmış gibi bir imaj verdi. Oysa bu şampiyonlukta Alex'in hiçbir katkısı yoktu. Sen orada Alex lehine tezahüratları yapıyorsun, golleri atan Sow-Webo-Emenike-Kuyt, asistleri yapan Caner-Gökhan-Alper e sen neyin Alex'inden bahsediyorsun ? Orada şampiyonlukta emeği geçenlerin övülmesi lazımken gidip Alex'i öveceksen hiç gelme. Git Brezilya'ya Coritiba'yı destekle.

2-) Aziz Yıldırım
    Hiç kaale almaması gerekirdi. Hiç cevap bile vermemesi gerekirdi. Geriye kalanları yazmaya gerek yok. Söyledikleri tamamen yanlış. Kimse Genç Fenerbahçe'lilere hatta hiçbir Fenerbahçe'liye '' Satılmış Köpekler '' diyemez, '' Sizi Stada Almam '' diyemez. Adama sorarlar sen kimsin ? Fenerbahçe'nin sahibi misin ? Seçimle gelmiş bir başkan mısın ? Diye.

Basının yine işe iyi değil kötü tarafından bakması ne kadarda Fenerbahçeli yanlısı (!) olduklarını gösteriyor. Burada futbolcularımızın, hocamızın ve teknik ekibimizin başarısı konuşalacağı yerine Aziz Yıldırım - GFB gerginliği konuşuluyor. Şampiyonluğumuza, ezici şampiyonluğumuza gölge düşürülmeye çalışıyor. Biz alıştık Allah'tan gündem değiştirme çabalarına.

• Tamam Meriç...Sen bizim 2 sene önceki kutlamaları izle o zaman. :) Ya da 2008'deki kutlamaları. :) (Geçen sezon kutlama yapılmadı. Sebebi Reyhanlı'ydı. )

Medyanın tutumunu iyi biliyoruz biz. :) Son 3 haftadır ne verilmeyen haberler oldu hemde ne :)

Aziz Yıldırım & GFB mücadelesi burada kalmaz. Daha devam eder kulüpte kaldığı sürecem. Aziz Yıldırım'ın bir değil, iki değil, üçte değil... Kaçıncı laf edişi oldu bu taraftarına.

Albert Einstein

• Zitat von CrossBench pid='94877' dateline='1399906550'

Tamam Meriç...Sen bizim 2 sene önceki kutlamaları izle o zaman. :) Ya da 2008'deki kutlamaları. :) (Geçen sezon kutlama yapılmadı. Sebebi Reyhanlı'ydı. )

Medyanın tutumunu iyi biliyoruz biz. :) Son 3 haftadır ne verilmeyen haberler oldu hemde ne :)

Aziz Yıldırım & GFB mücadelesi burada kalmaz. Daha devam eder kulüpte kaldığı sürecem. Aziz Yıldırım'ın bir değil, iki değil, üçte değil... Kaçıncı laf edişi oldu bu taraftarına.

Ben bu sizinkilerden iyi demedim. Sadece programsız değil dedim. Şahsen bende daha görkemli bir kutlama bekliyordum.
    Basına gelince, basın hem aleyhimize hem lehimize çalışıyor. Hoş değil. Objektif olmalılar.
    Aziz Yıldırım-GFB mücadelesinde inşallah GFB galip gelir :).

• Zitat von Carl2 pid='94881' dateline='1399920592'

Ben bu sizinkilerden iyi demedim. Sadece programsız değil dedim. Şahsen bende daha görkemli bir kutlama bekliyordum.
    Basına gelince, basın hem aleyhimize hem lehimize çalışıyor. Hoş değil. Objektif olmalılar.
    Aziz Yıldırım-GFB mücadelesinde inşallah GFB galip gelir :).

Ne yapılacağı bilinmeden futbolcular sahaya çıkarıldı. Elbette daha iyi olabilirdi bu. Konuşmalar çok basitti. Ayrıca aceleye getirdiler.

Albert Einstein

• Aynen daha görkemli bir şey bekliyordum Galatasaray' ın 2008' de ki kutlaması hala tüylerimi diken diken ediyor 2012' de de çok iyiydi Sabri' nin üçlü çektirmesiyle stad yıkılacak gibi olmuştu :)

• Şampiyonluğu sahada kazanan Fenerbahçe kadrosunu tekrardan kutlarım. Neden tekrardan kutladığımı düşünenler olursa bekleyin. Yaklaşıyor. Düşündüğünüzden daha ağır ve daha berbat bir şekilde. Bir yandan üzülerek bir yandan da 'oh olsun' diyerek söylüyorun bunu.

Zitat von Gray Cities pid='94886' dateline='1399956093'

Aynen daha görkemli bir şey bekliyordum Galatasaray' ın 2008' de ki kutlaması hala tüylerimi diken diken ediyor 2012' de de çok iyiydi Sabri' nin üçlü çektirmesiyle stad yıkılacak gibi olmuştu :)

2008'deki aslan harikaydı. :)

Albert Einstein