Şubat Ayına Sibirya Damgası

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Zitat von Carl2 pid='88852' dateline='1391461520'

Yahu adamlar zarar etti, bu işten çıkarlarıda yok. Tarım desen ABD zaten çöl, tarım faaliyetleri zayıf. Az sayıda ki tarlalarda zarar gördü düşük sıcaklık ve aşırı yağıştan.

• Zitat von Carl2 pid='88852' dateline='1391461520'

Yahu adamlar zarar etti, bu işten çıkarlarıda yok. Tarım desen ABD zaten çöl, tarım faaliyetleri zayıf. Az sayıda ki tarlalarda zarar gördü düşük sıcaklık ve aşırı yağıştan.

hayran olmamak elde deil derin bilginize :) supermis bu hava forum :) müthiş eğlenceli :)))

• Benim bildiklerimi anlayan arkadaşım cok saol suauz kalicaz bu HAARP suan cok ilerledi doga olaylarini inceleyen arkadaşlarım sisdem bir anda yok olmaz ama bu HAARP isde ekolojik denge bitdi

• Yahu adamlar zarar etti, bu işten çıkarlarıda yok. Tarım desen ABD zaten çöl, tarım faaliyetleri zayıf. Az sayıda ki tarlalarda zarar gördü düşük sıcaklık ve aşırı yağıştan.

Aga şöyle de düşünebiliriz. Şöyle bir şey yapıyor da olabilirler.. Dikkat leri üzerlerine çekmemek için millet '' haarp olsa abd de bunlar olmazdı'' desin diye.. Bence böyle de düşünmek lazım. Bu haarp ın bulunduğu bölgeye herhangi bir harita ile üzerine git haarp in ordan itibaren bulanıklasiyo sanki bi sınır var orda. Bilmiyorum bu neyin nesi ama bu Siyonist kâfirler den herşey beklenir.

• Az Önce İstanbul kameralarını izliyordum köpekler hiddetli bir şekilde havlıyor martılar ucuyorlar sürekli sanki deprem olucakmış gibi bi his doğdu içime ya neyse modellere gelirsek bune be berbar bi kaç gündür modellere bakmadım berbat olmuş ne oldu bu modellere

• Zitat von Nexsus pid='88875' dateline='1391489874'

Az Önce İstanbul kameralarını izliyordum köpekler hiddetli bir şekilde havlıyor martılar ucuyorlar sürekli sanki deprem olucakmış gibi bi his doğdu içime ya neyse modellere gelirsek bune be berbar bi kaç gündür modellere bakmadım berbat olmuş ne oldu bu modellere

• Zitat von Nexsus pid='88875' dateline='1391489874'

Az Önce İstanbul kameralarını izliyordum köpekler hiddetli bir şekilde havlıyor martılar ucuyorlar sürekli sanki deprem olucakmış gibi bi his doğdu içime ya neyse modellere gelirsek bune be berbar bi kaç gündür modellere bakmadım berbat olmuş ne oldu bu modellere

• doğrudur ama dediğim gibi uzun süreli yerde kalmamıştır (gerçi kalmasada önemli değil)ben 97 nisan 8 de 1 metre karıda bilirim deiğim gib 50 yılda bir filan oluyor inşallah dediğiniz olur ama bu sene sanki azor taktı bu tarafa ha bırakacak hu bırakacak derken zemheride bitti inşallah bundan sonra aşırı yağışlar olur