Şubat Ayına Sibirya Damgası

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hatta mgm ye göre Şubat 24 - Mart 2 arası batı bölgeler mevsim normallerinin 1 ila 3 üzerinde .. Özellikle Pendikcii ye duyurulur !!!!! Hani esas bombası 22-23 şubat dan sonra geliyoy ya :) belki ilgisini çeker bu !

Boş beleş bi harita. O haritanin 1 Haftası nın bile doğru olup olmadığını kimse soyleyemez.o harita tamammen saçmalık ;) bu ay içinde dehşet ül vahşet bir efsane gelecek. Veriler gittikce güçleniyor. Demiştim 2 ila 4 gun ya erken yada gec gelebilir diye ;)

• Hatta mgm ye göre Şubat 24 - Mart 2 arası batı bölgeler mevsim normallerinin 1 ila 3 üzerinde .. Özellikle Pendikcii ye duyurulur !!!!! Hani esas bombası 22-23 şubat dan sonra geliyoy ya :) belki ilgisini çeker bu !

Boş beleş bi harita. O haritanin 1 Haftası nın bile doğru olup olmadığını kimse soyleyemez.o harita tamammen saçmalık ;) bu ay içinde dehşet ül vahşet bir efsane gelecek. Veriler gittikce güçleniyor. Demiştim 2 ila 4 gun ya erken yada gec gelebilir diye ;)

• boş beleş harita diyorsunu gencler ama aralık ayında o boş beleş haritalar bütün ayı dogru tahmin etmişti hatırlatayım.. tabiki her kurumun hatası var ama burda dehşet sistem gelecek diyerek sistem gelmiyor malesef..

• boş beleş harita diyorsunu gencler ama aralık ayında o boş beleş haritalar bütün ayı dogru tahmin etmişti hatırlatayım.. tabiki her kurumun hatası var ama burda dehşet sistem gelecek diyerek sistem gelmiyor malesef..

Şubat son haftasini bekleyelim diyorum :)

• Zitat von pendikcii pid='88578' dateline='1391249660'

İnsanın boş beleş olmasından iyidir haritanın boş beleş olması ;)

• İnsanın boş beleş olmasından iyidir haritanın boş beleş olması ;)

Merkak etme. Az kaldi. Belli olacak kimin bos beles olacagini. Ben sana bemzemem. Yagar diyirsam yagacktirki yagacak. Yagmayacak bir seye yagacak demem. ;) Herseyin en dogrusunu Allah bilir

Einmal editiert, zuletzt von pendikcii ()

• Aranızda Tek Pendikcii'ye Katılan Ben miyim ya Gerçekten MGM nin uzun vadeli haritaları boş Çok Faazla Değişim Gösteriyor MGM nin Uzun Vadeli Haritalarından Sadece İlk Haftaya Bakarım O da Tutmaz ya 2-3-4. haftaların tutma olasılıgı bile düşük Şubat Ayında Bende Efsane Bekliyorum Efsane Olmasada Güçlü Bir Sistem Gelicek Gibi Ayın Ben Ayın 18'i gibi Bekliyorum :)

• Zitat von Nexsus pid='88592' dateline='1391255529'

Aranızda Tek Pendikcii'ye Katılan Ben miyim ya Gerçekten MGM nin uzun vadeli haritaları boş Çok Faazla Değişim Gösteriyor MGM nin Uzun Vadeli Haritalarından Sadece İlk Haftaya Bakarım O da Tutmaz ya 2-3-4. haftaların tutma olasılıgı bile düşük Şubat Ayında Bende Efsane Bekliyorum Efsane Olmasada Güçlü Bir Sistem Gelicek Gibi Ayın Ben Ayın 18'i gibi Bekliyorum :)

Bekle gelir :D 350.saatte gelen sistemlere inanıyonuz zaten şuan tek görünen şey subatın ilk 10 günüde boş

• Aranızda Tek Pendikcii'ye Katılan Ben miyim ya Gerçekten MGM nin uzun vadeli haritaları boş Çok Faazla Değişim Gösteriyor MGM nin Uzun Vadeli Haritalarından Sadece İlk Haftaya Bakarım O da Tutmaz ya 2-3-4. haftaların tutma olasılıgı bile düşük Şubat Ayında Bende Efsane Bekliyorum Efsane Olmasada Güçlü Bir Sistem Gelicek Gibi Ayın Ben Ayın 18'i gibi Bekliyorum :)

aynen. Dedigim gibi sistem 2 4 gun geç de gelebilir erken de. Bekledigim sistem 22 subat varsayarsak sistem 18 19 gibi veya 24 25 gibi giriş yapabilir. Çünkü vade çok uzun

• Zitat von pendikcii pid='88591' dateline='1391255192'

Merkak etme. Az kaldi. Belli olacak kimin bos beles olacagini. Ben sana bemzemem. Yagar diyirsam yagacktirki yagacak. Yagmayacak bir seye yagacak demem. ;) Herseyin en dogrusunu Allah bilir

kendi söylediğin ile çelişen birisn herşeyin doğrusunu evet Allah bilir. Fakat sen bu doğruyu bilecek mertebeye ne zaman yükseldin?
    Allahım yarabbim foruma 18 yaş altı sınırmı getirsek ne yapsak :)

• Hasretimiz eger bazi somagizlilar olmazsa ondort subatta bitiyor.Ama somagizlilar 350.saattekinemi inaniyorsunuz deyipte guven almazsa kendine gelmez.Biraz dua arkadaslar gelecek ya sabir.