12 Ocak'ta Hasret Bitiyor!..

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • arkadaşlar yine başlamısınız abartmalara..gerçekten ortada hiç bir sey yokken bu kadar abartılı kelimelere ne gerek var...kıyamete hazır olunda ne oluyor? gerçekten şu an için ortada dogru düzgün birsey yok...hayalperest olmayın bu kadar bence...acı tecrübelerden hala mı hiç ders almadınız..evet bazı işaretler var orta vadede ama bu kadarda abartlılı kelimelere hiç gerek yok..milleti gereksiz ve zamansız heyecanlandırmayın...şimdi bazıları bana derki zemheri başladı olumsuz hyazmaya falan..ben olumsuz değil gerçekçiyimdir...

• Önce şuna bakın :D Hava 4 derecelerde (bizim burası için).

Sonra şuraya bakın :D (20-25 kg= 50cm)

İşaretlediğim kırmızı yer benim yaşadığım yer ve gfs 'nin 3-4 derecelerde kuvvetli yağmur demesini takmıyorum. :P

Gerçekleşirse "CAMOOOON" !

AF-YOK

Einmal editiert, zuletzt von KarTutkusu03 ()

• ya daha çok var modeller 1 günde bile değişiyo kar kış kıyamete hazır olun gibi yorumlar gelmiş bence abartmayalım sonra sonu hüsran oluyo :D

Liberta Per Gli ultrAs ! A C A B

Faşizme Karşı Omuz Omuza !

• Zitat von turquesa pid='78887' dateline='1388328170'

Arkadaslar şu uzun vadeli tahminlere nerden bakıyorsunuz 324h falan link atarmisiniz.

http:/havaforum.com/modeller Adresinde hepsi var. Sen ordan Gfs Meteoic e bak

• Zitat von fetih pid='78900' dateline='1388331912'

istanbul böyle gelmiş kış birdaha göremez 2 sonra modeller felç olacak

senin gibi atıp tutanlarada bu sitede mutlaka bir ceza olmalı..yoksa burası gerçektende çocuk parkına dönüşecek...

• Zitat von zemheri... pid='78909' dateline='1388332923'

senin gibi atıp tutanlarada bu sitede mutlaka bir ceza olmalı..yoksa burası gerçektende çocuk parkına dönüşecek...

kesinlikle boş atmayin arkadaslar :) ama sistem gelme olasiligi 12 sine kadar %60 derim ben aksama paylasim yapicagim :P

• Zitat von zemheri... pid='78909' dateline='1388332923'

Gerekeni yaptık, uyarınız için teşekkürler.