7-10 Aralık Arası Gelecek Olan Sistem

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Vay be sistemler yine döndü arkadaslar ve yagis durumlarida düzeliyor :) sanirim seytanin bacagini kiracagiz inş

sen yağmıcak mı sanıyodun :) senyıne karadenizde sin karadeniz marmadan daha iyi ama istanbuldan kimse üzülmesin dünde dedim sürpriz olucak görüceksiniz özellikle c.tesi gecesi yogun kar bekliyorum :4722

• sen yağmıcak mı sanıyodun :) senyıne karadenizde sin karadeniz marmadan daha iyi ama istanbuldan kimse üzülmesin dünde dedim sürpriz olucak görüceksiniz özellikle c.tesi gecesi yogun kar bekliyorum :4722

Neye dayanarak bekliyosunuz söylerseniz seviniriz.Bazılarını boşa beklentiye sürmeyin derim :)

gorilofficial

• sen yağmıcak mı sanıyodun :) senyıne karadenizde sin karadeniz marmadan daha iyi ama istanbuldan kimse üzülmesin dünde dedim sürpriz olucak görüceksiniz özellikle c.tesi gecesi yogun kar bekliyorum :4722

her yerde örtü oluşmasini benden baska kimse daha fazla isteyemez allahin izniyle geliyor arkadaslar :) aksam ve gece modellerini iple cekiyorum :)

• Neye dayanarak bekliyosunuz söylerseniz seviniriz.Bazılarını boşa beklentiye sürmeyin derim :)

5-6 hatta 7 aralık gündüz değerleri oldukca iyi fakat havanın ani soğumasıyla beraber yagış gelicek marmarada c.tesi akşamı yeterli yağış var havanında hızlı sogumasını dusunucek olursak dek kacınılmaz olucak ve bence pazar sabahını hafifte olsa beyaza bürücek istanbul için...anlıcagınız cumrtesi gecesi görsel şov bekliyorum ALLAH'ın ıznıyle

• Kar Hastası kardeş hemen hemen aynı konumdayız buralar her sene çok güzel kar alıyor ve her sene en az 2-3 kere örtü ve yoğun kar alıyor yani bulunduğumuz bölge kar açısından gayet iyi . Birde Derince nin en yüksek mahallesi olan Yenikent mahallesinin rakımı yüksek daha şanslı oluyoruz :D Yani sonuç olarak bu sistemden kesinlikle kar alıcaz ve ara ara yoğun yağıcak ve pazar sabahı örtü ile uyanabiliriz :D Hele hele bide salı günü gelicek sistemi hiç düşünemiyorum :D

Neden mi kar ? Çünkü üzerimde ki bütün negatif enerjiyi tek seferde pozitif enerjiye çevirebilme özelliğine sahip.

• Kar Hastası kardeş hemen hemen aynı konumdayız buralar her sene çok güzel kar alıyor ve her sene en az 2-3 kere örtü ve yoğun kar alıyor yani bulunduğumuz bölge kar açısından gayet iyi . Birde Derince nin en yüksek mahallesi olan Yenikent mahallesinin rakımı yüksek daha şanslı oluyoruz :D Yani sonuç olarak bu sistemden kesinlikle kar alıcaz ve ara ara yoğun yağıcak ve pazar sabahı örtü ile uyanabiliriz :D Hele hele bide salı günü gelicek sistemi hiç düşünemiyorum :D

Bende kardeşim :)

gorilofficial

Einmal editiert, zuletzt von Kar Hastası ()

kardes bnde korfez yarimcadayim :D :D ayni sey gecerlimii bzim ev sahile 20-25 dk uzak ayni seyler gecerlimii :D :D