11 Aralık'ta Yoğun Kar Geliyor!..

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Modeller çok güzel şuan hepsini gayet düzeltmişler. Ben modeller bozulduğunda da diyordum kar gelecek diye ve hep diyorum. Bu sene kar erken gelecek ve buda 2014 kışının ne kadar sert geçeceğinin habercisi , haydi hayırlı olsun inşallah 2014 kışı dilediğimiz gibi geçecek.

Neden mi kar ? Çünkü üzerimde ki bütün negatif enerjiyi tek seferde pozitif enerjiye çevirebilme özelliğine sahip.

• Arkadaşlar hafta sonu marmara büyük ihtimal kar alıyormu ?

Haftasonu %95 (bence) kar var. Sen bide yüksektesin %99 görürsün. Ama çok şiddetli değil, örtü olmayabilir. Hafta içide %85 kar var. Şuan yağış da soğukda yeterli örtü olabilir, okullar dahi tati edilebilir. Hafta içinden kastım 10 Aralık ve sonrası.

• birader senin işin ne burda millet tahmin yapıyor. eğlence arıyorsan git başka yerde ara. abuk subuk konuşma kendine gel adı üstünde bunlar tahmin. çok biliyosan ne düşündüğünü yaz ama bu şekilde millete laf atma. Semih abimiz burda bize öngörülerini ve tahminlerini sunuyor. bu böyle olcak şu şöyle olcak kesin bişi sölemiyor ve gayette buradaki insanların saygısını kazanmış biri. saçma yorumlarını kendine sakla keyfimizi kaçırma !!!!!!

• Haftasonu %95 (bence) kar var. Sen bide yüksektesin %99 görürsün. Ama çok şiddetli değil, örtü olmayabilir. Hafta içide %85 kar var. Şuan yağış da soğukda yeterli örtü olabilir, okullar dahi tati edilebilir. Hafta içinden kastım 10 Aralık ve sonrası.

sagol meriç :D

Liberta Per Gli ultrAs ! A C A B

Faşizme Karşı Omuz Omuza !

• UltrAslan Hafta sou cumartesi ve pazar günleri kar yok karla karışık yağmur var yani binevi bedavadan soğuk olcak kar salı ve çarşamba günleri yağabilir kısaca aralıkta yoğun bir kar olmayacak bana göre çünkü EFMVC haritaları hiç iç açıcı değil kar zayıflıyor hafta sonu belkide yağmayabilir Sonuçta Bunların Hepini ( Allah ) bilir ;)

Asla Pes Etme !!! ♥

• UltrAslan Hafta sou cumartesi ve pazar günleri kar yok karla karışık yağmur var yani binevi bedavadan soğuk olcak kar salı ve çarşamba günleri yağabilir kısaca aralıkta yoğun bir kar olmayacak bana göre çünkü EFMVC haritaları hiç iç açıcı değil kar zayıflıyor hafta sonu belkide yağmayabilir Sonuçta Bunların Hepini ( Allah ) bilir ;)

katilmiyorum gfs gibi ecmwf uzun vade düzelecektir

• ya bu kadar erken bir yorum hahahah çok yanlıs cok ama saygım var hadı bakalım gelsınde hepımızın yuzu gulsun ah gfs ah sıstemlerın altına bundan sonra ınsanları bos yere heveslendırmemek ıcın ufak caplı notlar düş:)

ECMWF bozacak dediniz, bozmadı. GFS düzelmez dediniz, düzeldi. Bence şuan kaale alınması gereken siz değil Vito :).

[hr]

Saygısız yorumlarınız, şahsa içeren kötü imalarınız, üyelerimizin sizden haz etmemesi, gereksiz ve boş yorumlarınıza defalarca uyardığım halde devam ettiğiniz için yarın saat 17.41'e kadar banlandınız. (Haftasonu ve haftaiçinde beklenen sistemler dolayısıyla modelleri ve yorumları takip etmek için sadece, 1 gün banlandınız aksi halde 3 gün banlanacaktınız).