Spor Toto Süper Lig (STSL) Şampiyonu Kim Olur?

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Beşiktaş böyle giderse şampiyon olabilir . Çok iyi futbol oynuyorlar gerçekten . Pek istikrarlı bi takım değil ama şampiyon adaylarımdan . Çok erken oy verdim ya :D

• Gelişmeler Galatasaray için hayli olumsuz ilerliyor. Bu yıl hem Şampiyonlar Ligi hem Fatih Terim olayı derken bayağı yorucu ve stresli bir sezon geçirecek anlaşılan Galatasaray. İbre kafasını ve oyununu sadece lige verecek olan Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye döndü. Fenerbahçe konusunda hala şüphelerim olsa da Beşiktaş'ın ligde oynadığı futbol gerçekten çok iyi. Bu nedenle oyumu Beşiktaş adına kullandım. Yine de bir bakarsınız sakatlıklar silsilesiyle Beşiktaş yalpalar, Galatasaray toparlar, Fener kendine gelir... İhtimaller fazla. Lig yeni başladı, şimdiden şampiyonluğa Beşiktaş'ı, Fenerbahçe'yi ya da Galatasaray'ı yerleştirmek bana göre yanlış, yine de ben daha fazla beklemek istemedim ve Beşiktaş dedim :D

• Gelişmeler Galatasaray için hayli olumsuz ilerliyor. Bu yıl hem Şampiyonlar Ligi hem Fatih Terim olayı derken bayağı yorucu ve stresli bir sezon geçirecek anlaşılan Galatasaray. İbre kafasını ve oyununu sadece lige verecek olan Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye döndü. Fenerbahçe konusunda hala şüphelerim olsa da Beşiktaş'ın ligde oynadığı futbol gerçekten çok iyi. Bu nedenle oyumu Beşiktaş adına kullandım. Yine de bir bakarsınız sakatlıklar silsilesiyle Beşiktaş yalpalar, Galatasaray toparlar, Fener kendine gelir... İhtimaller fazla. Lig yeni başladı, şimdiden şampiyonluğa Beşiktaş'ı, Fenerbahçe'yi ya da Galatasaray'ı yerleştirmek bana göre yanlış, yine de ben daha fazla beklemek istemedim ve Beşiktaş dedim :D

Favorilerim Fenerbahçe ve Beşiktaş ama Beşiktaşın en önemli oyuncusu olan ki her zaman sakatlanan Almeida sakatlandı , ciddi bir kayıp . :D

• Bazıları harbiden çok saçma oy kullanmış kusura bakmayın :) hatta ben bile baştan öyle düşündüğüm içim trabzonspor yaptım ama böyle gidersek geçen senekinden bi farkımız olmaz bu sene beşiktaş bu oyununu sürdürürse şampiyonluğa çok yakın konyaspor falan bahane :)

gorilofficial

• Beşiktaş böyle giderse şampiyon olabilir . Çok iyi futbol oynuyorlar gerçekten . Pek istikrarlı bi takım değil ama şampiyon adaylarımdan . Çok erken oy verdim ya :D

İlk 3 haftadan şampiyon ilan edilir mi hiç? :) Ama Beşiktaş gerçektende beklenenden iyi başladı.
    Birde Almeida ve sakatlıklar olmasa ayıp olur. :D

Gelişmeler Galatasaray için hayli olumsuz ilerliyor. Bu yıl hem Şampiyonlar Ligi hem Fatih Terim olayı derken bayağı yorucu ve stresli bir sezon geçirecek anlaşılan Galatasaray. İbre kafasını ve oyununu sadece lige verecek olan Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye döndü. Fenerbahçe konusunda hala şüphelerim olsa da Beşiktaş'ın ligde oynadığı futbol gerçekten çok iyi. Bu nedenle oyumu Beşiktaş adına kullandım. Yine de bir bakarsınız sakatlıklar silsilesiyle Beşiktaş yalpalar, Galatasaray toparlar, Fener kendine gelir... İhtimaller fazla. Lig yeni başladı, şimdiden şampiyonluğa Beşiktaş'ı, Fenerbahçe'yi ya da Galatasaray'ı yerleştirmek bana göre yanlış, yine de ben daha fazla beklemek istemedim ve Beşiktaş dedim :D

Ne diyebilirim ki..Doğru yazmışsın.Takımlar biraz daha otursun yeni bir değerlendirme yaparak anket açarız.Oradan devam ederiz.

Zitat

Galatasaray ligte ilk 3 hafta sonucunda
    1 galibiyet 2 beraberlik aldı.Performans olarak çok iyi değildik ama
    ligteki en zorlu deplasmanlardan puan çıkarttık.Hatırlayacağınız gibi
    geçen senede Galatasaray bu 2 deplasmandan beraberlikle
    ayrılmıştı.(Bursa-Eskişehir)...

Bu yazımın tamamı burada...
    http://www.havaforum.com/konu-…l-transfer-analizim--4391
    Cevabı buradan verirsen sevinirim.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Yahu şampiyon kesin Beşiktaş demedimki . Dediğim şu Galatasaray bu sene zor şampiyon olur ve ben onlara oy verdim . Mesele puan değil gösterilen futbol ayrıca . Skorlara değil oynadığınız futbolu eleştiriyoruz .

• Bende kesin konuşmadım zaten :)

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Bnece galatasaray bu yıl şampiyon olamaz fenerbahçe ve beşiktaş favorim bu arada kasımpaşa kayseri bursa yıda koyuyorduk üst sıralar için ama iyi başlamadılar

• Konuyu kısa bir süre sonra yenileyecez arkadaşlar.Devre arasına yaklaşıyoruz. :)

Ben süpriz olarak Kasımpaşa diyorum tabi bu istikrar sürerse bu arada bizide alır bu kasımpaşa

Bende biraz düşündüm ama uzun vadede gerçekçi gelmedi.

Albert Einstein

• GALATASARAY düşük içinde ama sivası yenip madridden puan alsak birde kasımpaşa galibiyetiyla toplarlanırız devre arasından sonra herşey belli olur bence benim için hala favori Galatasaray :) şuan fenerbahçe 1 adım önde ama bende toparlanırız mancini ne kadar saçma açıklamalar yapsada FATİH TERİM'in takımıyla oynuyo kendi takımını devre arası oluşturur ama devre arasına girene kadarda puan kaybı yapmamamız gerekiyo kalan 6 maçı kazanırsak 2. yarıyada iyi başlarsak lig yine bizimdir :)

Liberta Per Gli ultrAs ! A C A B

Faşizme Karşı Omuz Omuza !

Einmal editiert, zuletzt von ultrAslan ()

• Benim kanaatim sadece lige odaklanacak Beşiktaş ve F.Bahçe'nin yarışta şanslı olduğuydu. Bjk iyi de başladı ama Fernandes, Almeida'dan yeterli katkıyı alamayınca özellikle iç sahada önemli kayıplar yaşadı. F.Bahçe sancılı başladı, hala çok iyi oynamıyor ama kazanma alışkanlığını fazlasıyla yakaladı ve puan olarak da çok avantajlı. Gs ise Mancini'nin farklı anlayışı ile zorlanıyor ligde. Kasımpaşa ve Sivas parladı biraz ama ikinci yarı biraz daha aşağı çekilirler diye düşünüyorum. Bursa'dan ilk 3 beklentim vardı ama H.Karaman'ın gönderilmesi, iyi sonuçların alınamaması ve son Batalla olayı onları da farklı bir noktaya getirdi.

Benim tahminim Fb'nin puan farkını ne çok açarak ne de kapanmasına izin vermeyerek ligin sonunu zirvede göreceği şeklinde. 2.'lik için en büyük favorim Galatasaray. Büyük bir sürpriz olmazsa Fb seneye de Avrupa kupalarına katılamayacak. Gs böylece 2. bile olsa CL'ye gidecek ki bu bence büyük rehavet yapıyor takımın üzerinde.

• Benim kanaatim sadece lige odaklanacak Beşiktaş ve F.Bahçe'nin yarışta şanslı olduğuydu. Bjk iyi de başladı ama Fernandes, Almeida'dan yeterli katkıyı alamayınca özellikle iç sahada önemli kayıplar yaşadı. F.Bahçe sancılı başladı, hala çok iyi oynamıyor ama kazanma alışkanlığını fazlasıyla yakaladı ve puan olarak da çok avantajlı. Gs ise Mancini'nin farklı anlayışı ile zorlanıyor ligde. Kasımpaşa ve Sivas parladı biraz ama ikinci yarı biraz daha aşağı çekilirler diye düşünüyorum. Bursa'dan ilk 3 beklentim vardı ama H.Karaman'ın gönderilmesi, iyi sonuçların alınamaması ve son Batalla olayı onları da farklı bir noktaya getirdi.

Benim tahminim Fb'nin puan farkını ne çok açarak ne de kapanmasına izin vermeyerek ligin sonunu zirvede göreceği şeklinde. 2.'lik için en büyük favorim Galatasaray. Büyük bir sürpriz olmazsa Fb seneye de Avrupa kupalarına katılamayacak. Gs böylece 2. bile olsa CL'ye gidecek ki bu bence büyük rehavet yapıyor takımın üzerinde.

Mevcut durum içinde bence mantıklı açıklama.

Albert Einstein

• Galatasaray %90 şampiyon olur.
    Yakında yeni anketi başlatacağım.Bilginize...

Albert Einstein

• mart ayında uefanın baskısı ile tff fenerbahçenin 15 puanını silecek, oynadığı istikrarlı futbolla 2. olması yüksek bir ihtimal olan KASIMPAŞA şampiyon olacaktır, galatasaray belki 3. olabilir, bjk bu seyirci kafasıyla eğer 4. olabilirse başarılı sayılır:D

• mart ayında uefanın baskısı ile tff fenerbahçenin 15 puanını silecek, oynadığı istikrarlı futbolla 2. olması yüksek bir ihtimal olan KASIMPAŞA şampiyon olacaktır, galatasaray belki 3. olabilir, bjk bu seyirci kafasıyla eğer 4. olabilirse başarılı sayılır:D

"Galatasaray belki 3. olabilir" demek takıma büyük saygısızlık olur. Şuanki Fenerbahçe içinde aynı şeyi demiş olsan onlarada ayıp etmiş olursun. :):)

Bir sorum olacak. Galatasaray devre arasında tatile mi gidecek? :)

Albert Einstein

• Eğer ligin etkenleri maçlardan kazanılan puanlar dışına çıkmayacaksa, Galatasaray'ın işi çok çok zor. Fenerbahçe istikrarsız bir Anadolu takımı değildir, hayli profesyonel ve tecrübeli bir ekiptir. 11 puanlık avantajı da öyle kolay kolay kaptırmaz. Aslantepe'de yeneriz nasıl olsa mantığıyla da bakmayın, ne olacağı belli olmaz, ligteki şu oyunuyla Galatasaray'ın şampiyonluğu alması gülünecek şeydir. Çok şey değiştirmeliler, değiştirebilirler tabii fakat 11 puan da az buz bir fark değil, unutmamak lazım

• Fenerbahçe' nin bizim hareketimizi çalıp sürekli piyasaya yenisini sürmesinden bıktım artık Galatasary bunu önlemek için bu gün yeni bir tişört çıkardı ''Taklitlerimizden Sakının''