Spor Toto Süper Lig (STSL) Şampiyonu Kim Olur?

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Kasımpaşa bu yılın süpriz takımı. Galatasaray tökezlerse ben Fenerbahçe'den çok Kasımpaşa'ya şans verebilirim sanırım :D Beşiktaş çok zor, Trabzon ise imkansıza yakın

• Kasımpaşa bu yılın süpriz takımı. Galatasaray tökezlerse ben Fenerbahçe'den çok Kasımpaşa'ya şans verebilirim sanırım :D Beşiktaş çok zor, Trabzon ise imkansıza yakın

Galatasaray tökezlerse ben direk Fenerbahçe derim. Favori Fenerbahçe olduğuna göre Fenerin en yakın takipçisi yine Galatasaray olur.
    Bana göre ilk 5;
    Galatasaray-Fenerbahçe-Kasımpaşa-Trabzon ve Beşiktaş.Ama Beşiktaş'tan şüpheliyim.Daum Bursa'yı toplayıp ilk 5 için oynatır.

Sivas için ise Carlos dün bir kanalda hedef UEFA Avrupa Ligi dedi.Bugünde Şampiyonlar Ligi diyor.Geçen günde ligteki 18 teknik direktöre şampiyonluğun adayı kim diye soruldu.Carlos Sivas dedi.Ciddi cevaplar vermiyor diyorum kendi kendime ama bir yandanda Rusya'da kafayımı bulmuş bu diyorum. :D

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Galatasaray tökezlerse ben direk Fenerbahçe derim. Favori Fenerbahçe olduğuna göre Fenerin en yakın takipçisi yine Galatasaray olur.
    Bana göre ilk 5;
    Galatasaray-Fenerbahçe-Kasımpaşa-Trabzon ve Beşiktaş.Ama Beşiktaş'tan şüpheliyim.Daum Bursa'yı toplayıp ilk 5 için oynatır.

Sivas için ise Carlos dün bir kanalda hedef UEFA Avrupa Ligi dedi.Bugünde Şampiyonlar Ligi diyor.Geçen günde ligteki 18 teknik direktöre şampiyonluğun adayı kim diye soruldu.Carlos Sivas dedi.Ciddi cevaplar vermiyor diyorum kendi kendime ama bir yandanda Rusya'da kafayımı bulmuş bu diyorum. :D

Galatasaray tökezlerse şampiyon Fener olur bencede . Carlos'a Sivasın soğuğu kafa etkisi yaratmış :hfyeni (18): :hfyeni (18): Beşiktaş ve Trabzon'un şampiyon olma ihtimali imkansız yakın bence . Uzun lafın kısası şampiyon ya Fener ya da Galatasaray.

• Fenerbahçe maçı için düşünceleriniz neler? Ben kendi açımdan gerek görmüyorum birşeyler yazmaya. Spor yorumcularının hepside aynı şeyi söylüyor zaten.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Galatasaray'ın süper kupadaki galibiyetinin atamamaış Fenerbahçe hala üzerinden :P
    şaka bir yana ersun hocanın dediği gibi iki farklı yarı iki farklı oyun
    fenerbahçenin toparlanması şart önünde arsenal maçı var zira arsenalde villa'ya 3-1 kayebetti yanılmıyorsam

• Konyaspor'u gönülden , yürekten tebrik ederim . Maçı öyle hak ettiniz ki 2. yarı inşallah alırsınız dedim yemin ederim . Fenerbahçlei futbolcular içinde söylenecek tek söz YAZIKdır . Aldığınız maaşa bak oynadığınız futbolun rezaletine bak . Unutmadan Ersun Hoca'nın haberi yok galibada Webo kanat değil . Madem kanat lazımdı Krasici oynat Stoch'u neden gönderdin ama şunu bilse yeter herhalde Webo kanat değil Caner kanat onla mı karıştırdı acaba ? :D

• Ersun Yanal gibi adamlar yüzünden gün ve gün Fenerbahçe Futbol Takımı'ndan ve futboldan soğuyorum. En rahat spor tenis. Sallayın futbolu. Arsenal maçı da 4-1 veya 5-2 gibi olur kesin İngiltere'de

• Sakat oyuncuları var diyorlar.Bu haftaki maçını ben izlemedim ama bazı as oyuncuları oynatamamış Aston Villa karşısında. 3-1 yenildiler zaten.

Albert Einstein

• Galatasaray:2 - Gaziantepspor:1
    Zevkli bir maçtı. 2. yarı Galatasaraylı oyuncuların kondisyonu düşsede savunma ayakta kaldı.
    Takımda beğenmediğim tek isim var.O da Hamit.Diğerleri Gayet iyiydi. Özellikle Engin iyi sinyaller verdi. Hamit ve Sneijder'in gereksiz kartlarıda olmasa çok iyi olacaktı.

Albert Einstein

Einmal editiert, zuletzt von CrossBench ()

• Galatarasay'ımızı tebrik ediyorum. ancak 2 golden sonra rehavete kapılmak ve 3. golü aramamak sonrasında yenilen golden sonra skor 2-1'e gelince büyük sıkıntı yaşattı. :hfyeni (42):

• Son 10 dakikada takım baya yorgun gözüküyordu. Sneijder'in 90 dakika oynaması şaşırttı beni.

Albert Einstein

• Son 2 yıl olduğu gibi bu yılda favori galatasaray

Ama fenerbahçe toparlanırsa ligde liderlik koltuğunu alabilir.Henüz ilk hafta 33 hafta var daha bu değirmenin altından daha çok sular akar

• Stoch gibi bir adamı ve henüz genç bi oyuncu yu boş boşuna paok a kiraladık üstelik Paok 5 milyon euro verdiği takdirde stochun bonservisini alacak 2 sezon önce rus kulüpleri stocha 17-20 milyon euro verdiğinde neden satmadın oynatmayacaksan aykut kocaman-aziz yıldırım

ersun yanbaldanda soğudum sanki anadolu kulübünü çalıştırıyor. Futboldan soğuttular beni nerdeyse arsenae elenmemizi isteyeceğim ki gitsin ersun yanal ama o gitsede aziz yıldırım kardeşini felan takımın başına getirir

• Bursa maçı için diyecek pek bir şey yok. İlk yarı Galatasaray, ikinci yarı Bursa hakimdi oyuna. 2 takımda 2-3 pozisyon buldu ve maç 1-1 bitti ama oyun keyifliydi. Maçın hakkı beraberlikti ve berabere bitti.

Albert Einstein