Yeni bir efsane mi geliyor?

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Kararsızlıklar yaktı bu sene bizi. yorumu begendim sayın Umut Can OĞUZ :4722
    NTV yarın gece geç saatlerde ve sabah saatlerinde İstanbulun çok yüksek kesimlerinde kar ihtimali vermiş. Anlaşılan kayda değer birşey yok sabaha kadar beklemek için :)

• Diğer senelere nazaran 2 sistem aldık bunada şükür artik mart bitiyor kar kış gelsede umrumda degil ben erik kiraz kavun karpuz yemeyi özledim 40 derece sıcaklığın ardindan aksam üstü serinleten meltemi özledim kısacası yazı özledim

[size=large]KAR`I SEVMEYEN BİZDEN DEĞİLDİR...!![/size]

• Neye gülüyorum biliyormusunuz, tek efsane beklentisi olan kış 2013 kışıydı, netice ortada, tarihin neredeyse en sıcak kışı oldu. Bu kadarmı sallamasyon tahmin yapılır be arkadaş:)

• Son kezde olsa kar görmek istiyorum diyenler bu gece uyumasın.Yağış yarın öğlene doğru avrupa yakasında öğleden sonra anadolu yakasından çekilecek.Ankara ile batı karadeniz civarında kar yoğun yağacak.

• Son kezde olsa kar görmek istiyorum diyenler bu gece uyumasın.Yağış yarın öğlene doğru avrupa yakasında öğleden sonra anadolu yakasından çekilecek.Ankara ile batı karadeniz civarında kar yoğun yağacak.

evet istanbul'un çok yüksek kesimlerinde karlakarışık yağmur geçişleri bekleniyor. buna katlarınım diyenler uyumasın zira son kar tanecikleri olacak gibi gözüküyor. ;) ben kaydadeğer görmüyorum pek o nedenle güzel bir uyku çekeceğim :D

• Neye gülüyorum biliyormusunuz, tek efsane beklentisi olan kış 2013 kışıydı, netice ortada, tarihin neredeyse en sıcak kışı oldu. Bu kadarmı sallamasyon tahmin yapılır be arkadaş:)

Ben de şunu anladım ki sen keko selim'sin :D Serbest kürsüdeki yazılarını okuyup okuyup gülüyorum vallaha, oraya girmemin tek sebebi sensin :hfyeni (18):