Efsane 26 Şubat'ta Geliyor ! -2- (Konu devamı)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Sabah kalkıp pencereyi aralarken yaşayacağım heyecan ve adrenalin çok iyi olacak :D çok özlemişim bu duyguyu :D Vallahi hepimiz çocuk gibiyiz, bir avuç kara nasıl seviniyoruz :D Neyse, bakalım o perde aralandıktan sonra takla mı atacağım, yoksa hüsrana mı uğrayacağım :D

bu gece emın ol uyumayacagım mutfagın penceresı(dısarıyı ve kuzey ı daha Iyı gordugum ıcın ve tam karsımızda sokak lambası olduğu ıcın mutfk penceresını kullanıyorum) yalama olacak :D

Umut iyi birşeydir belkide en iyisi.Ve iyi şeyler asla Ölmez!.

• Arkadaslar bu gece veya yarin kocaeliye kar yada kky varmi

[size=medium]___•»ЯΞĐ•ĐÏΛßŁΘ«•¯¯¯[/size]

[size=medium]8 Şubat 2013[/size][size=medium]
    [/size]

[size=medium]Kocaeli/İzmit[/size]

• Havaturka'da yarın kar yağamayacağını sıcaklıkların öğle saatlerinde 6-8 derece arasında değişeceğimi yağışın önce İstanbul Avrupa yakasında akşama da Anadolu yakasından ayrılacağını öngörüp iddaalaşmalar varan tahmninler mevcut.Semih Bey'in dediği olur da kar görürüz yarın umarım yağışta bir başlayamadı gitti çok geç kaldı :S

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Berkay benimde uykum geldi şimdi yatsam Tsi 16.00'ya ancak kalkarım. İstanbulda kar ihtimali yağışla soğuğun zıt çakışması sebebiyle ortadan kalkmış olabilir. Akşam saat 8'e yağış uzanabilirse görsel bir kar olabilir ancak gündüz vakti kar ihtimali 0.3'tür korelasyonda +1'e ne kadar yaklaşırsak ihtimal o kadar artar. Ama iç kesimler'e yağarsa yinede teskin olmuş oluruz. İstanbul'un makus 2013'ü devam ediyor. Ne yazıkki bu kötü talih kırılamadı.

• Berkay benimde uykum geldi şimdi yatsam Tsi 16.00'ya ancak kalkarım. İstanbulda kar ihtimali yağışla soğuğun zıt çakışması sebebiyle ortadan kalkmış olabilir. Akşam saat 8'e yağış uzanabilirse görsel bir kar olabilir ancak gündüz vakti kar ihtimali 0.3'tür korelasyonda +1'e ne kadar yaklaşırsak ihtimal o kadar artar. Ama iç kesimler'e yağarsa yinede teskin olmuş oluruz. İstanbul'un makus 2013'ü devam ediyor. Ne yazıkki bu kötü talih kırılamadı.

dun modellerde -4 -6 gozukuyordu smdı kaybolmus nasıl boyle bı sacmalık var ben sabah 2-3 derecelerde beklıyordum bır kalktım 5 derece ıst/goztepe.daha da yagmaz zaten aydosa bıle uagmaz bu alcak bulutlar oldugu surece. 3-5 mart sıstemıne bakalım...

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Bu aksam a yagıs devam ederse muhtemelen kky yukseklerde kar seklınde olacaktır.

• Ben bu konuyu acan ustad semıh mesut asan ı tebrık edıyorum yınede konuyu actı arkasında durdu ve Bugun hala bıtmedı kar yağma ıhtımalı devam edıyor. En azından verdıgı tarıhte sogumayı gorduk tebrıklerı ustad...