Mart Kapıdan Baktırır Kazma Kürek Yaktırır. (M.K.B.K.K.Y.)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• 4-5 Mart sisteminde sistemin yönü azorun batı bölgeler için daha iyi konum almasıyla daha iyi konuma geldi.Bu dediğim Ecmwf'ye göre.

Üstad sen bu sistemi Marmara ya patlatcaksın en sonunda ha gayret :D

Umut iyi birşeydir belkide en iyisi.Ve iyi şeyler asla Ölmez!.

• Yani semih abi istanbul 4-5 martta kar alıcak mı? Şuan ki goruntuye gore

kar da sıkıntı yok önceki görüntülerdede kar vardı istanbul a bizim amacımız sistem in kaymagını yemek :)

• Sadece dogu karaddnize ózel bir sistem olamaz ve olmadida Karadenizin her yeri birdir yagdi mi her yere yagar bu basinçla ilgili órnek olarak en yakin zamanda karadenizin kiyilarinin tamaminda olusan sisi verebiliriz ayrica korktugum basima geliyor 5-9 ocak gibi yine marmaraya kayiyor

• Sadece dogu karaddnize ózel bir sistem olamaz ve olmadida Karadenizin her yeri birdir yagdi mi her yere yagar bu basinçla ilgili órnek olarak en yakin zamanda karadenizin kiyilarinin tamaminda olusan sisi verebiliriz ayrica korktugum basima geliyor 5-9 ocak gibi yine marmaraya kayiyor

mehmet kardeş ben Marmara sistemi olacagını en basında tahmın edıyodum modeller k.deniz derken bile orta k.deniz de tabıkı etkılenır ama adı üstünde polar atak Marmara ya vurur tabi ama inş. samsun da iyi kar alır ne diyelim :)

• Samsun' u disarida tutalim bu genellemenin zaten yine yagis yok bizim için ben çoktan bitirdim kisi kafamda kar dilenemem bu saatten sonra en basindan beri Samsun' a kar yagmayack diyorum haklida çiktim mustafaethem sahidimdir :D

• Burak kardeşim belki bana kızacaksın ama traky ya bısey yok kuru soguk sadece emın ol olmasını senden çok ıstıyorumdur. İstanbulda oturmama ragmen ama yok maalesef bu sene çok şanssız trakya nedense halbukı Trakyamıza kar yakısır bu sene sansına kus ama seneye boyle olmayacaktır emınım.Hee 9 10 mart sistemi gelirse bişeyler olabılır trakya da

• Burak kardeşim belki bana kızacaksın ama traky ya bısey yok kuru soguk sadece emın ol olmasını senden çok ıstıyorumdur. İstanbulda oturmama ragmen ama yok maalesef bu sene çok şanssız trakya nedense halbukı Trakyamıza kar yakısır bu sene sansına kus ama seneye boyle olmayacaktır emınım.Hee 9 10 mart sistemi gelirse bişeyler olabılır trakya da

Saglık olsun yha sorun deil herşey allahın elinde o yagacak demeden bişey olmaz olsun 20 aralıkta 6 cm kadar aldık 27 Ocakta trakyada zirvedeydik saglık olsun herşey olacagına varır