Efsane 26 Şubat'ta Geliyor !

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • valla 2004 ü dün gibi hatırlıyorum 1 günde 12 derece kesinlikle düşmedi, zaten 86 doğumluyum 87nin efsane kışı efsaneymiş doğru 21 gün okullar tatil olmuş ama aradan 26 sene geçmiş :) varsın efsane olmasın mangal yapacak kadar kar düşsün yeter...

87 ve 2004 bi bak bakalım bı kac satte nasıl dusmus sıcaklıklar 2004 okadar olmasada 87 oyle ee bızde efsane beklemıyomuyz ;)

• kotu bı kıs gecırmedı ıstanbul ben hep soyledım ıstanbul bu sene sıstem almaya cok meyıllıydı ancak genelde ulke olarak pek sıstem alamadık doguyu saymıyorum tabı tek sanssızlıgımız bu oldu

Katılıyorum . Sistem almaya meyilliydik ama ülkemize gelmedi maalesef . Geçen seneki ( 2012 ) sistemler bu sene gelse ooo coşmuştuk ...

• Katılıyorum . Sistem almaya meyilliydik ama ülkemize gelmedi maalesef . Geçen seneki ( 2012 ) sistemler bu sene gelse ooo coşmuştuk ...

Bu senenin asıl kar yağışı 20 aralıktır. Saatte düşen kar miktarı New York efsanesinin 3/2'i kadardı. Tek kaybımız ise sıcaklıktı. Eğer istanbul da 20 aralık günü 7-8 ocakta ki gibi soğuk hava olsaydı işte o zaman EFSANE'yi görürdük. Bu kadar NET! :)

[size=xx-large]8 Aralıktan itibaren 2004 Kışına geri dönüş zamanı[/size]
    [size=xx-large]2004-2014[/size]

• Bu senenin asıl kar yağışı 20 aralıktır. Saatte düşen kar miktarı New York efsanesinin 3/2'i kadardı. Tek kaybımız ise sıcaklıktı. Eğer istanbul da 20 aralık günü 7-8 ocakta ki gibi soğuk hava olsaydı işte o zaman EFSANE'yi görürdük. Bu kadar NET! :)

O yorumun aynısını defalarca dedim. Sıcaklık 8 Ocak , yağış 20 Aralık = EF-SA-NE ! :hfyeni (18):

• Bu senenin asıl kar yağışı 20 aralıktır. Saatte düşen kar miktarı New York efsanesinin 3/2'i kadardı. Tek kaybımız ise sıcaklıktı. Eğer istanbul da 20 aralık günü 7-8 ocakta ki gibi soğuk hava olsaydı işte o zaman EFSANE'yi görürdük. Bu kadar NET! :)

aynen soguk cok gec kaldı yagıstan sonra geldı yanls hatırlamıyosam yada hıcmı gelmemıstı kafam karıstı bea :)

Umut iyi birşeydir belkide en iyisi.Ve iyi şeyler asla Ölmez!.

• Intro'da kalkmış sanırım ayın 13ünde çok erken koyulmuştu bence. sağlık olsun gelmeyecek diyen arkadaşları tebrik ederim. özür dileyenlerde ayrı bir erdem gösterdiler diyorum. emegi gecen herkese teşekkürler.

• Geçen yıl çok verimliydi. 4-5 günde bir İstanbul kar alıyordu. Ard arda ard arda çok güzeldi. Çok etkili olmuyordu ama sık sık kar görüyorduk. Bu yıl sadece 2 kere gördük :(

• Ben dondum,buz gibi hava İstanbul Kadıköy'de . Sen nerde t-shirtlesin ? :D

Ben de balkonda t-shirtle sigara içtim ama ara ara kky'a dönen yağış hakim Göztepe'de.Sıcaklık 4-5 derecelerde.Süpriz ihtimali zayıf bu gece yükseklerde olablir.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Bundan 5-6 gün evvel sistemin adı memo falan derlerken ben tövbe tövbe estağfurullah sistemi olsun demiştim. Gerçektende öyle oldu yani zor gelen sistemin adı ancak tövbe tövbe estağfurullah sistemi olur :) :) :)

• Bundan 5-6 gün evvel sistemin adı memo falan derlerken ben tövbe tövbe estağfurullah sistemi olsun demiştim. Gerçektende öyle oldu yani zor gelen sistemin adı ancak tövbe tövbe estağfurullah sistemi olur :) :) :)

Mazallah ve Maşallah koysaydık keşke korunurdu sistem :)