Efsane 26 Şubat'ta Geliyor !

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• 1929 feneryolu göztepe tren yolu...
    bize böyle kar görmek nasip olmayacak ne kadar üzücü ki...
    günlerdir forumlarınızı takip ediyorum ama sanırım takip etmek hayal kırıklığına uğratıyor insanı en iyisi kar gelirse sürpriz olsun...herkese saygılar

Göreceğiz inşallah. Geliyorrrrrr moralinizi bozmayın ;)

• Birazdan olay yerine gidip incelemelerde bulunacağım :D

camlıca ya yagmıycakta nereye yağacak :) aksam kar yagısı nın bıraz daha kuvvetlenmesını beklıyorum ıst. alcaklarda gece kky var

Umut iyi birşeydir belkide en iyisi.Ve iyi şeyler asla Ölmez!.

• Dün akşam ve bu sabah cıkan modeller henüz diyagramların yansımadıgı modellerdir diyagramlar yolunda elbet modellere yansıyacaktır bı kac gune az daha sabır beyler gelecek Allah ın ıznıyle ;)

• Modellerde 21-22-23 ünde kar fırtınası varken ben ısrarla 26 Şubat dedim.Modele inansaydık tahminim patlamıştı.Dediğim tarihe odaklanın.

Not:İstanbul'da gün içinde kky ve kar görülecek.Sabah yağış kesiliyor.

• Modellerde 21-22-23 ünde kar fırtınası varken ben ısrarla 26 Şubat dedim.Modele inansaydık tahminim patlamıştı.Dediğim tarihe odaklanın.

;) seni bi anlasalar zaten

ileri bi tarihe kayması mümkünmü ??

Havaturka patladı zaten hahaha :D Neyse fazla gülmeden inşallah diyoruz. Çamlıca da kky ve kar var ilginç :)

26 öncesi kayda değer bir kar yok yani İstanbul için öyle mi ?

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Havaturka patladı zaten hahaha :D Neyse fazla gülmeden inşallah diyoruz. Çamlıca da kky ve kar var ilginç :)

Ben körmüydüm ki 21 civarında kar fırtınası varken 26 Şubat dedim.Burayı takip etselerdi üzülmezlerdi ;)

• ileri bi tarihe kayması mümkünmü ??

Tabiki de mümkün.. 26 ocak olacak 5 mart o da olacak 11 mart böyle devam edip kışı bitirecek semih :)

Ötelemenin Efsanesi oldu semihcim...4 Şubat dedin olmadı 8 şubat o da olmadı 11 şubat Şimdi de 26 şubat diyorsun... Mart sonuna kadar devam :hfyeni (18):

• Tabiki de mümkün.. 26 ocak olacak 5 mart o da olacak 11 mart böyle devam edip kışı bitirecek semih :)

Ötelemenin Efsanesi oldu semihcim...4 Şubat dedin olmadı 8 şubat o da olmadı 11 şubat Şimdi de 26 şubat diyorsun... Mart sonuna kadar devam :hfyeni (18):

Ben 3 günlük tahmin yapmıyorum 10-15 günlüklerle işim var.Sende kaale alıyosun ki takip ediyosun.Beğenmeyen etmesin.Bu arada 20 aralığı 8 aralık'ta söyledim benden başka bilende yok.Buna abur,sürmeli,mgm,vs herkes dahil.bu tür şeylerde susarsın ne iş? :D benim tebriğe ihtiyacım yok.adaletli olalım ;)

Einmal editiert, zuletzt von Hava_Forum ()