Efsane 26 Şubat'ta Geliyor !

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Arkadaşlar sistemde büyük ölçülü bir değişim olmadı.Bu nedenle lütfen bazı arkadaşların kışı bitirmesine aldanmayın.

• Acıklamayı bekleyın sıstemın yalan oldugu falanda yok gfs bu sıstemı hıc gostermedkı zaten sabredın ecmwf yi bekleyın suankı mevcut durumda bırz azalma var okadar bekleyın

Umut iyi birşeydir belkide en iyisi.Ve iyi şeyler asla Ölmez!.

• odamı karayeli hesaba katmamıs sıstem ılk olarak poyraz yıldızla gırıyo sonra karayele donuyor kar yagcagını oda bılıyoda temkın ıste bu sene nede olsa ılk uzun vadesı 3 gunden oteye gıtmedı bu kıs :hfyeni (18):

inşallah olur yaa :)

• Şuan yazdıklarınıza sadece gülüyorum yok baharmış yok model öyleymiş. Az mantık yürütün hesaplamalar yapın ona göre tahminde bulunun. Modellerde ise zaten değişim yok siz neyin kafasındasınız dostlar ? Nasıl böyle tahminler yapabiliyorsunuz ? Gece güncellemeleri bence bomba çıkacak.

[size=xx-large]8 Aralıktan itibaren 2004 Kışına geri dönüş zamanı[/size]
    [size=xx-large]2004-2014[/size]

• Şuan yazdıklarınıza sadece gülüyorum yok baharmış yok model öyleymiş. Az mantık yürütün hesaplamalar yapın ona göre tahminde bulunun. Modellerde ise zaten değişim yok siz neyin kafasındasınız dostlar ? Nasıl böyle tahminler yapabiliyorsunuz ? Gece güncellemeleri bence bomba çıkacak.

;) aynen oyle vıtocum gfs sankı hep soguk gosterdıde bu sıstemı tam anlamıyla nezaman gordukı gfs ona bakıp yorum yapıyolar bu sene ben gfs yı ılıkcı ılan ettım zaten :D

Umut iyi birşeydir belkide en iyisi.Ve iyi şeyler asla Ölmez!.

• Evet Ben Şubat bitti derken bir çok arkadaş kar sevdasından olurmu bitermi demişti Biliyorum kabullenmesi zor bir olay ama malesef öyle Artık kabul etmeliki Mart ilk haftasıda Ao negatif değerlerde Mart ilk haftası sonrası Aonun Nötre çıkma çabalarınında Tüm kış olduğu gibi gene etkisiz kalacağını düşünerek ben 2013 kışının kapanışını açıkcası yapıyorum 27-27 sistemcikin oğlu için söylenecek söz yok benim için kış bitmiştir.Ruhuna El fatiha Buyrun cenaze namazına

• Evet Ben Şubat bitti derken bir çok arkadaş kar sevdasından olurmu bitermi demişti Biliyorum kabullenmesi zor bir olay ama malesef öyle Artık kabul etmeliki Mart ilk haftasıda Ao negatif değerlerde Mart ilk haftası sonrası Aonun Nötre çıkma çabalarınında Tüm kış olduğu gibi gene etkisiz kalacağını düşünerek ben 2013 kışının kapanışını açıkcası yapıyorum 27-27 sistemcikin oğlu için söylenecek söz yok benim için kış bitmiştir.Ruhuna El fatiha Buyrun cenaze namazına

Kahkaha attım akşam akşam :hfyeni (18): :hfyeni (18): :hfyeni (18): :hfyeni (18): :hfyeni (18): :hfyeni (18): :hfyeni (18): :hfyeni (18): :hfyeni (18): :hfyeni (18): :hfyeni (25):

[size=xx-large]8 Aralıktan itibaren 2004 Kışına geri dönüş zamanı[/size]
    [size=xx-large]2004-2014[/size]

hocam yoruma tam katılmasamda resim çok güzel harika bir şey her şeyimiz kar olmuş artık :D ben martta iç kesimler için kar bekliyorum onu söyleyebilirim.

• Dostlarım kims ekar yağmaz demiyor Elbette yağabilir benim beklentim 8 ocak sistemine yaın yada ondan daha iyi bir sistemin bu kış olmayacağı yönünde ben bunları sayısal modeller ve Ao Nao beklentilerime vemevsimsellik tahminlerine göre yapıyorum beki bir çok arkadaş bana kızabilir asıl ben sizdende karcıyım ama tek farkım olmayacak duaya amin demem aslında buraya yazarak sevgili efsanemim başlığına istemedende olsa zarar vermiş olabilirim kendi adıma şimdiden özür dilerim kendi beklentisi ile başkalarının beklentisi farklı olur saygı göstermek gerek zaman herşeyin ilacıdır umarım Allah gönlünüzce karları yağrdırırda kışı güzel kapatmış olalım bende rezil rüsva olurum esen kalınız :)