Genel Tartışma & Yorum Sayfası - 1 (Kilitli)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Abi, kalplerimiz karşı karşıyaymış vallaha. Tam da ben yazacaktım HF'de sorun var diye.
    Evet var, site kasıyor. Reklamlara tıklatılsa geçer mi?

AF-YOK

• Zitat von KarTutkusu03 pid='88303' dateline='1391123648'

Abi, kalplerimiz karşı karşıyaymış vallaha. Tam da ben yazacaktım HF'de sorun var diye.
    Evet var, site kasıyor. Reklamlara tıklatılsa geçer mi?

Admine sordum bakalım o zaman genel bir sıkıntı var bu iki saattir arada acayip kasıyor.

• Bence yeni yüklenen reklamlardan oldu, ya artan üye sayısından veya da bi hacker virüs saldı. 3'ünden biri kesin!

Yahu; bi facebook hata verir, bi HF hata verir, bi wolfteam hata verir :D .

AF-YOK

• İstanbul'un kışı 20Şubat'a kadardır bunu söylemiş oluyim.

Maalesef herşey çok kötü ! Ama gene de zorla zorla 15 Mart a kadardır İstanbul un kışı ! İstatistiklerde bunu söyler... İlla1987 değil tabiki mesela yakın tarihten örnek vermek gerekirse , 2011 kışı kar açısından şu an ki kışımızdan bile daha kötüydü ! Tarihler Mart başını gösteriyordu daha 1 kar yağmamıştı o kış ! Taa ki 3 günlük bir orta şekerli sistem gelene kadar.. O da hafızam beni yanıltmıorsa 5-6-7 mart gibi aldık o sistemi ! Özellikle son akşamı fena kar bırakmamıştı ! Fena derken hani bu kış 11 aralıktan 12 aralık sabahına kadar yağan kar yağışı gibiydi .. Sonra zaten tarih icabıyla kış bitmişti . İnşallah bu kış bitmeden en azından bir örtü oluşturucak bir sistem gelirde bare öyle kış biter.. :)

Einmal editiert, zuletzt von Murat ()

• Efsane niteliğinde olmadığı sürece martın sadece soğuğu etkilidir şevket doğru söylüyor 20-25 şubattan sonra kış biter.

• Herkesin doğrusu kendinedir tabi.. Eğer Efsane niteliğini konuşuyosak o başka bir şey ! Ancak yılda kaç tane Efsane ! almışız veya en son Efsane ! sistemi ne zaman almışız onlara bakmak lazım... Benim Efsane niteliğim çok başkadır tabi !!! Bana göre İstanbul en son kışını 2004 de yaşamıştır o zaman :) Eğer normal kış şartlarını konuşuyorsak İstanbul un kışı en son 15 Mart da çıkar ki bunu ben değil resmi meteorologlar da söyler !! Haa son olarak Efsane arıyorsak ill ki Efsanin Efsanesi 4-14 Mart 1987 de gelmiştir hani bilindiği üzere , benimde dün gibi yaşadığım... :)

• Yapma Pendikcii bunları :), zaten sitede matem havası hakim haftaya kar yok ! Sonraki hafta 9 undan sonra bahar geliyor !!! Sende kalkmış Efsane ye hazır olsun diyorsun :) hani bilmiyorum niye böyle yapıyorsun eline ne geçicek !!! Şuradaki üyeler bizler önümüzdeki haftalara ufacık umut ışığı ararken , sen kalkmış bal çalıyorsun resmen :D sonrasını düşün birazda olumsuz olduğu zaman yazık olmaz mı Herkese !!!!

• 10 subata kadar bi cacik yok.

10 subattan sonra ingiltereye yb cikmasi bekleniyor.beklenen soguk ve kar o donemde olabilir.bana gore son efsane 2008 de olmustur.2008 subat sistemi gozukene kadar takibe devam edicez.hayirlisi allahtan.

• Zitat von Efsane-Semih pid='88339' dateline='1391161175'

10 subata kadar bi cacik yok.

10 subattan sonra ingiltereye yb cikmasi bekleniyor.beklenen soguk ve kar o donemde olabilir.bana gore son efsane 2008 de olmustur.2008 subat sistemi gozukene kadar takibe devam edicez.hayirlisi allahtan.

312. saatten sonra oluşan salınım çekirdek kuvvetli olmasa bile tam istediğimiz nitelikte değil mi?

• 10 subata kadar bi cacik yok.

2008 Şubat sistemini bı kış alsam daha ne isterim Allah tan :) , ama tabi genede benim son Efsanem 2004 dür Üstad ! 2008 benim için Baba sistemdir !!! İnşallah da gelir, gelirse 2012 de gölgede kalır , hayırlısı,,

Einmal editiert, zuletzt von Murat ()

• Zitat von Efsane-Semih pid='88339' dateline='1391161175'

10 subata kadar bi cacik yok.

ABİCİM TAMAM SENİN DÜŞÜNCELERİNE SAYGI DUYUYORUM.AMA SAYGIDA BİR YERE KADAR BU SAATTEN SONRA KIŞ GELSE NE YAZARRR AYLARDIR YAĞIŞ YOK!

BİTTİ ARTIK BİTTİİİİ ZORLAMAYINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

• yağmurcu 6 gün öncesi açmışın hesabını gelipte kışı bitiremezsin modeller 15 gün civarı gösterir.Şubat mart 15 günlükmü kardeşim ? Ayıp yaptıgınız ayıp.Biraz sabır dua edin !