Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Arkadaşlar Umarım gereksiz olmaz.Bu sitede yeni kullanıcılar giriyor afedersiniz irenç isimler ve küfürlü bu kişilerin kendisne saygısı yok bu siteyi kirletmeye hiç hiç gerek yok.Bunu bir moderator demesi lazım.Bazı kişiler efeleniyor felan küfürlü mesajlar bunlar hem siteyi çamura buluyor hem de moderatorlere zorluk çıkartıyor.Bakıyorum yeni üyelere yarısından fazlası banlanmış.Böyle küfürlü isimler siteye baştan alınmamlı.Ve malesef dün kü olay sitenin kalitesini düşürdü niye bir uzman arkadaşımız siteye veda etti. :frown: :frown: Eskiden herkes daha iyi anlaşıyordu ama ne her hafta
    en az bir kavga oluyorya da sapıtığın teki giriyor.:DHava Forum kullanıcılarından rica ediyorum kavga etmeyin.Ve kötü isimli üyelerin banlanma değilde direk silinmesini istiyorum. :yes:

• Kesinlikle katılıyorum hatta bir kaç aylığına siteye üye olmayı kapatadabiliriz benim eski meteoroloji sitesinde bir ara yine dadanmışlardı 1 ay felan kapalıydı sonra açtılar düzeldi taviye ederim bunu admine .

• Katılıyorum Oğuz sitemizin mevcudu arttıkça dogru orantili olarak sorunlarda artıyor ben böyle haraketler yapanları anında banlamaya çalışıyorum fakat kuklanıcı silme gibi bir yetkim olmadığından bu kişilerin sadece siteye girmelerine engel olabiliyorum.

• Bende yeni üye oldum bu siteye ilk bastan inceledim gayet kaliteli buldum gerek tahminci arkadaslrımz gerek site sakinleri gayet seviyeli bi arkdslk var bu yuzden uye oldum umarm aranza alırsnz :) hayrlı günler

• Arkadaşlar Umarım gereksiz olmaz.Bu sitede yeni kullanıcılar giriyor afedersiniz irenç isimler ve küfürlü bu kişilerin kendisne saygısı yok bu siteyi kirletmeye hiç hiç gerek yok.Bunu bir moderator demesi lazım.Bazı kişiler efeleniyor felan küfürlü mesajlar bunlar hem siteyi çamura buluyor hem de moderatorlere zorluk çıkartıyor.Bakıyorum yeni üyelere yarısından fazlası banlanmış.Böyle küfürlü isimler siteye baştan alınmamlı.Ve malesef dün kü olay sitenin kalitesini düşürdü niye bir uzman arkadaşımız siteye veda etti. :frown: :frown: Eskiden herkes daha iyi anlaşıyordu ama ne her hafta
    en az bir kavga oluyorya da sapıtığın teki giriyor.:DHava Forum kullanıcılarından rica ediyorum kavga etmeyin.Ve kötü isimli üyelerin banlanma değilde direk silinmesini istiyorum. :yes:

haklısın kardeşim bende mesaj yolladım bu yüzden admine