Marmaraya Serin Hava Balkanlardan Gelecek.

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Açıklama:

Yurdumuzda bu geceden itibaren batıdan başlayarak artacak bulutlanmanın özellikle yarın Marmara'nın kuzeyinde yani Düzce ile Bolu arasında etkili yağış bırakması bekleniyor.sıcaklıklarda ise yarın yağmurla birlikte 10 dereceye varan düşüşler oluşabilir.buna göre Trakya başta olmak üzere İstanbul'dan başlayarak Karadeniz'in Marmara ile arasında kalan Düzce,Zonguldak,Bartın gibi bölgelerde sağanak yağışların yoğun olacağı tahmin edilmekte olup yağışın 2 gün sürmesi öngörülmektedir.son olarak rüzgarada kısaca özetleme yaparsak Marmara'da karayelden kısa süreli fırtınalar meydana gelebilir zaman zamanda hızını arttırması düşünülüyor dikkatli olunmasında yarar var.şimdilik aktarabileceklerim bu kadar hepinize iyi haftalar diliyorum.

karsever ugur..

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

Yaza veda ediyoruz sonbahara merhaba şimdiden..

karsever ugur

Einmal editiert, zuletzt von karsever ugur ()

• Bazı arkadaşlarda ısrarla İstanbul pazartesi gecesi yağmur şiddetli yağacak deyip salı gününü es geçtiler nedense ne diyeyim bana katılmayanlara saygı duyuyorum.ayrıca ben istanbulda pazartesi akşama kadar yağmur olmayacak demedim sadece bulutlanma olur pazartesiyi salıya bağlayan saatlerde etkili yağış beklediğimi söyledim ama yanlış anlaşıldım sanırım o konudada neyse.

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

Yaza veda ediyoruz sonbahara merhaba şimdiden..

karsever ugur