Cumayı Cumartesiye bağlayan gece Afyon yoğun kar yağışı...

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Afyonda ilk olarak başlayan yağmur ilerleyen saatlerde kara çevirdi.Her yer beyaz oldu.Balkan sistemleri süprizi oldu her halde. :biggrin:
    saat 03 yoğun kar yağıyor. :biggrin:
    Afyonda sıcaklık 0.9 derece.:D

İlk Hali

Sonraki Hali

Einmal editiert, zuletzt von UmuTCaN ()

• Mate 34 burada güzel demişsin.Rep puan bölümünde beğenmemişsin.Ben orada Afyon soğuğunda sizin için donup fotoğraf çektim.Uykumu böldüm.Emeğime saygısızlık bu kadar olur. :realmad:
    [hr]

• Mate 34 burada güzel demişsin.Rep puan bölümünde beğenmemişsin.Ben orada Afyon soğuğunda sizin için donup fotoğraf çektim.Uykumu böldüm.Emeğime saygısızlık bu kadar olur. :realmad:
    [hr]

Aynı şeyi banada yaptı , sorun etme boşver.Muhteşem bir görüntü olmuş böyle süpriz sistemlerin keyfi bir başka olur. :D

• Dün gece saat 3:30'da bende kalktım, baktım dışarıya önce kky gibi geldi gözüme, 5 dk. sonra kar olduğunu farkettim, baya da fazla yağıyodu ama tabi sulu kardı ve bi faydası da olmadı :)

• Arkadaşlar bu rep işini neden bu kadar büyütüyorsunuz ? sanal alemdeyiz farkına varın bu kadar büyütmenize gerek yok :) hemde arkadaşı hemen kötülemeyin belki unutmuştur olamaz mı ?

[size=large][/size]Sadece KAR :)

• Arkadaşlar bu rep işini neden bu kadar büyütüyorsunuz ? sanal alemdeyiz farkına varın bu kadar büyütmenize gerek yok :) hemde arkadaşı hemen kötülemeyin belki unutmuştur olamaz mı ?

Sorun yok kardelisi zaten o da yanlışlıkla yapmış sanırım kaldırmış - repi , kendisindende özür dilerim bu arada :)

• Telefon alıcam bu sene yaşım küçük değil ama öyle diyolar ondan almadılar ama şimdi alıyom bende çekip atıcam eğer üye olabilirssem çünkü kocaeli gölcükte yağınca tam yağıyo sahil ama yarım metre oluyo :D tekere kadar arabalarda

gorilofficial