Yarışma (Yusuffb63)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • GAZİANTEPTE 6 MART SALI GÜNÜ EN YÜKSEK SICAKLIK KAÇ DERECE OLUR?
    Tam isabet tahmin yapana ; +2222 Rep Puanı !
    [ Tam isabet tahmin -1- : Değer fark aralığı yok - Örneğin ; gerçekleşen değer 2.8 => 2.8 dereceyi yazan bu kategorideki ödülleri alacaktır.]

______________________________________________________________________________________________________________________________
    Tam isabet tahmin yapana ; 1 adet madalyave +1111 Rep Puanı !
    [ Tam isabet tahmin -2- : +/- 0.3 değer fark aralığı - Örneğin ; gerçekleşen değer 2.8 => 2.5 / 3.1 aralığındakiler tam isabet kabul edilecektir.]
    ______________________________________________________________________________________________________________________________

İsabetli tahmin yapana +777 rep Puanı !
    [ isabet tahmin : +/- 0.5 değer fark aralığı - Örneğin ; gerçekleşen değer 2.8 => 2.3 / 3.3 aralığındakiler tam isabet kabul edilecektir.]

Çok Az bir farkla yanlış tahminde bulunanlara da +333 rep puanı verilecektir.
    [ Çok az fark tahmin : +/- 1 değer fark aralığı - Örneğin ; gerçekleşen değer 2.8 => 1.8 / 3.8 aralığındakiler tam isabet kabul edilecektir.]

Az bir farkla yanlış tahminde bulunanlara da +222 rep puanı verilecektir.
    [
    Az fark tahmin : +/- 2
    değer fark aralığı - Örneğin ; gerçekleşen değer 2.8 => 0.8 / 4.8 aralığındakiler tam isabet kabul edilecektir NOT: (BEN TÜM G.DOĞUDAKİ ŞEHİRLERİN YARIŞMASINI DÜZENLEYECEM)YARIŞMAYA SON KATILIM:05.03.2012 23:00

Einmal editiert, zuletzt von Yusuf63 ()

• Yuh artık. İyice abarttınız. Tamam istediniz, admin de sizi kırmadı Erzurum ile ilgili yarışma düzenledi. Daha da düzenleyeceğini söyledi de bu nedir? Ne gerek var. Ben hiç hoş karşılamadım bu durumu...

• Yuh artık. İyice abarttınız. Tamam istediniz, admin de sizi kırmadı Erzurum ile ilgili yarışma düzenledi. Daha da düzenleyeceğini söyledi de bu nedir? Ne gerek var. Ben hiç hoş karşılamadım bu durumu...

KARDEŞİM ADMİN RAZIYSA SANANE EĞER HOŞNUT DEĞİLSEN ADMİNE ŞİKAYET ET.(EĞER 2 KİŞİ DAHA HOŞNUT EĞİLİM DERSE ADMİNE DERİM KONUYU KAPATSIN)

• KARDEŞİM ADMİN RAZIYSA SANANE EĞER HOŞNUT DEĞİLSEN ADMİNE ŞİKAYET ET.(EĞER 2 KİŞİ DAHA HOŞNUT EĞİLİM DERSE ADMİNE DERİM KONUYU KAPATSIN)

yusuf bey sanırım eksi yerine artı puanı vermişşiniz. :biggrin:

• Arkadaşım gereksiz replerle beni caydıramazsın. Ben burada fikrimi söylüyorum. Fikrim yüzümden bana "bilip bilmeden konuşma" diye -12 rep felan verme hakkın yok. Heralde tam tutturana da 2222 repi 2'şer 2'şer verirsin. Neyse Admin gereğini yapsın, benim fikrim bu yönde...

• Arkadaşım gereksiz replerle beni caydıramazsın. Ben burada fikrimi söylüyorum. Fikrim yüzümden bana "bilip bilmeden konuşma" diye -12 rep felan verme hakkın yok. Heralde tam tutturana da 2222 repi 2'şer 2'şer verirsin. Neyse Admin gereğini yapsın, benim fikrim bu yönde...

MERAK ETME 2ŞER 2ŞER VERMEYECEM ADMİNE DİYCEM VEREEK SEN KAZANSANDA VERMEM ZATEN KONUYUDA FAZLA KİRLETME BU KONUYA DAHADA YAZMMA[hr]

Yusuf ben konudan memnunumda sen 2222 rep puanını ve madalyayı nasıl vereceksin o ödülller admine özel değil mi ?

MERAK ETMEYİN ADMİNLE KONUŞACAM

• Adminin bilgisi dailindeyse zaten konuda sorun yok ama adminin bilgisi yoksa zaten eminim konuyu gereksiz gmrüp kaldıracatır cünkü rep verme yetkisi onda gerek görse kendi açardı konuyu bu benim düşüncem

Herşeyin Hayırlısı... 2012-2013

• Adminin bilgisi dailindeyse zaten konuda sorun yok ama adminin bilgisi yoksa zaten eminim konuyu gereksiz gmrüp kaldıracatır cünkü rep verme yetkisi onda gerek görse kendi açardı konuyu bu benim düşüncem

KAREDŞİMM 81 İLİN YARIŞMASINI NASIL DÜZENLESİN

[hr]

Sen bir ödülü hakette vermezse söke söke alırız

??????????????????

• Konu Gereği Dışına Çıkıldığından Kilitlenmiştir.
    Bu Arada @dmin'imiz Dışında Sitede Yarışma Yapılması Şuan İçin Söz Konusu Değildir.