Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Henüüz erken olduğunu düşünebilirsiniz ama yinede şansımı denemek isterim.

Adınız ve Soyadınız : Meriç KURT

Yaşınız : 12

Öğrenim durumu : 7. Sınıf Öğrencisi

Mesleğiniz : Öğrenci

Meteorolojik bilginiz derecesi (10 üzerinden) : %95 - 98 tutuyor yani 10 üzerinden 9 .

Daha önce herhangi bir meteorolojik sitede görev yaptınız mı ? :
    Tahminci Maraz Hava Durumu sayfasında görev aldım ( g.tahmin için ) şuan bıraktım , Havaturkey de görev alıyorum T.H.D.Sayfasında da görevim var.

Kabul etsenizde etmesenizde teşekkür ederim.
    Şuda benim görüşüm 12 yaşında diye bazıları küçümsüyor umarım ön yargı yapmassınız önemli olan beyninin kaç yaşında olduğudur.

• Çocuk kavgası olduğuna %100 katılıyorum ancak bu saçmalığı Kar..... başlattı konuma saçma bir mesaj gönderdi ayrıca yazdığınız mesaj konuyla alakasız uzatmayın.

• Çocuk kavgası olduğuna %100 katılıyorum ancak bu saçmalığı Kar..... başlattı konuma saçma bir mesaj gönderdi ayrıca yazdığınız mesaj konuyla alakasız uzatmayın.

Tamam bazen böyle olaylar olabiliyor,daha dikkatli olalım birde küçük yaşta böyle bir merakın olması güzel birşey tahminlerine devam et zaten tecrübe de kazanırsın ;)

• Bahar ayında değerlendirecek kısmını söylüyorum ben , Eylüldeyse bana admin veya sorumlu ( şimdiye kadar ) bana bişey söylemedi haber verilmeli diye düşünüyorum.

• Moderatör almı sonbahar ayında yani eylül sonunda yapılacaktır.Ayrıca Moderatör alımı olacağı zaman @dmin duyurular bölümünden gerekli açıklamayı yapar.

• Kardeş @dmin bahar ayında değerlendirme yapılacak demiş.
    Muhtemelen unutmuştur.Zaten bu sayede sorunu görmüştür.
    Bahar geçtiğinden Sonbaharda değerlendirmeye alınırsın.
    Ancak o döneme kadar kendini özellikle tahmin yapmakta geliştir ve birçoğumuzun bu yönde güvenini kazan derim.

• Ya konu açamıyorum ve mesajı hızlı mesajdan yazabiliyorum ö.m atamıyorum alıntı yapamıyorum çünkü cevap yaz bölümünde bir kare var onun içine yazıyorum bişey yazmadınız diyor diğer yanına yazılmıyor paintbrush'la şöyle öztleye bildim

• Ya konu açamıyorum ve mesajı hızlı mesajdan yazabiliyorum ö.m atamıyorum alıntı yapamıyorum çünkü cevap yaz bölümünde bir kare var onun içine yazıyorum bişey yazmadınız diyor diğer yanına yazılmıyor paintbrush'la şöyle öztleye bildim

Arkadaşım sen hava foruma nerden giriyorsun...Hani expoler chorome gibi...?