Şubat II.Sistem / 14-19 Şubat 2012

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Cuma günü kar fırtınıları olacak ege marmara, iç anadolunun batı kesimlerde çok yoğun yağacak kar 40 santim i geçmesini bekliyorum
    ama bence perşembe gününden bişey beklemeyin

Einmal editiert, zuletzt von mertsahan ()

• Perşembe Akşamaı Ve Cumartesi Arasında İst İçin Kar Hafifmi Olcak Ya Bişeyler Sölermisiniz Artık İnce Bir Örtü Ve Hafifi Diorlar Yoğun Yağar Umarım Ve 20 Cm Üzeri Olur İnş.Hayırlısı Ama İi Bilen Birir Ayrıntılı Olrak Söylerse Sevinirim

Einmal editiert, zuletzt von takitak0 ()

• Perşembe Akşamaı Ve Cumartesi Arasında İst İçin Kar Hafifmi Olcak Ya Bişeyler Sölermisiniz Artık İnce Bir Örtü Ve Hafifi Diorlar Yoğun Yağar Umarım Ve 20 Cm Üzeri Olur İnş.Hayırlısı Ama İi Bilen Birir Ayrıntılı Olrak Söylerse Sevinirim

Tahminlerimizde ne yazıyorsa biz onu düşünüyoruz :)

• Tahminlerinize Syagım Sonsuz Kar Geliormuş Ama Bazıları Dedi Hafif Olcakmış Filna Ben Ondan Çok Arada Kaldım Umarım Yoğun Olur Hayırlısı Dyelim Sizede Teşekkür İi Akşamlar :) He Şey Bide Örtü Olusturmasını Bekliormusunuz

Einmal editiert, zuletzt von takitak0 ()

• Tahminlerinize Syagım Sonsuz Kar Geliormuş Ama Bazıları Dedi Hafif Olcakmış Filna Ben Ondan Çok Arada Kaldım Umarım Yoğun Olur Hayırlısı Dyelim Sizede Teşekkür İi Akşamlar :) He Şey Bide Örtü Olusturmasını Bekliormusunuz

Bu gece geç saatlerde, sabaha karşı başlayacak kar yağışı örtü oluşturabilir ancak çabuk erir, asıl kar örtüsü beklediğimiz tarih perşembe gecesinden itibarendir.

• [hr]
    Başlıyoruz artık söz havada cuma sistem yağışo artmış gözüküyoe bu arada

Einmal editiert, zuletzt von sparus ()

• Anadolu yakası biraz daha etkili olacagı içn bide hemde kartal denize yakın bi yerde hem karayel hmde denizden esen bir rüzgarla beraber örtü kesin oluşur diyorummm