Şubat II.Sistem / 14-19 Şubat 2012

• Ocak sonundaki 3 günlük yağışta 40 cm doldu buda öle olursa süper olur 2 günde olsa heves hevestir

• Hava yı koklayan bana mı anlatıyosun ben sabahtan beri hepinize bnu sölüyorum zatn ben kışı bitirdim 3 gnlük yagıstan iç bi şey anlamam artı istanbullular çok m.ediyo bakalım napıcaklar

• Hava yı koklayan bana mı anlatıyosun ben sabahtan beri hepinize bnu sölüyorum zatn ben kışı bitirdim 3 gnlük yagıstan iç bi şey anlamam artı istanbullular çok m.ediyo bakalım napıcaklar

Siz İstanbullularada hava beğendiremiyoruz. Kar yağsa trafiği söverler, yağmazsa bizlere yakınırlar. Anlamadım gitti, bi alışamadınız şu kara, hani yağan da adam gibi kar olsa :)

sen herhalde hangi iklim kuşağında yaşadığını unutuyorsun ist için gelen sistem ardından akabinde her zaman sıcaklık artışı olmuştur gelecek sistem etkili olacak ve ondan sonra gelecek sistemler zayıf kalacak

• Bak arkdaşım ben sistemden sonrakini söylüyorum ben yılalrdır hava olaylarını takip ediyorum allah izn verirsede meteor meteroloji okuyacağım tmmmı şmdi sistemden snraki hava bi bahar havası olucak cemrenin bile erken düşmesi bekleniyo haberiniz varmı ben takıntım 3 gnluk yağış deil ister yagsın ister yagmasın ama yagsa daha iyi elvet ama istanbul bu sistemden yine şansız pazartesiden snra kar kalmıcakkı zatn

• Benim tekd erdim haberlerin 14 bzm 16 sistemi dememiz snra geçenki 16 ocak gibi olucak sisteme benziyo ilkte güzel bi yagıstı snra gn gün yavaşça düştü arddan ist bir serpinti geldi hatırlatırım

• Bak arkdaşım ben sistemden sonrakini söylüyorum ben yılalrdır hava olaylarını takip ediyorum allah izn verirsede meteor meteroloji okuyacağım tmmmı şmdi sistemden snraki hava bi bahar havası olucak cemrenin bile erken düşmesi bekleniyo haberiniz varmı ben takıntım 3 gnluk yağış deil ister yagsın ister yagmasın ama yagsa daha iyi elvet ama istanbul bu sistemden yine şansız pazartesiden snra kar kalmıcakkı zatn

siz bu işin olumlu yönünü düşünün cemre düşecek yani güneş ısısı artacak ve buna bağlı olarak çok kuvvetli yağışlar olacak bu nedenle kıyı kentler kar değil ama aşırı yağışlar alacak yani artık neredeyse her hafta aşırı yağışlar alamaya hazırlanın

• Havayı Koklayan Kardeş Haftasonuna Doğru Gelecek Sistem İst İçin Etkilimi Olacak Yani Ocak Sonundaki Benzer Bir Kar Yağışları Olurmu 3 Günlükte Olsa

• Havayı Koklayan Kardeş Haftasonuna Doğru Gelecek Sistem İst İçin Etkilimi Olacak Yani Ocak Sonundaki Benzer Bir Kar Yağışları Olurmu 3 Günlükte Olsa

şunu söyleyim hiç bir sistem birbirine benzemez cuma gibi gelecek sistem 2 gün kadar etkili olduktan sonra gidecek sea effect ve kuvvetli fırtınaya karşı dikkatli olun kara batabilirsiniz

• Havayı Koklayan Kardeş Benim Asıl Sormak İsdediğim Geçen Sisteme Yakın Örtü Oluşturabilcekmi O Bakımdan Benzerliğini Sormak İstedim