Şanlıurfada örtü yapacak kar ne zaman olur

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Şanlıurfa da ne zaman örtü yapacak bir kar olur 12

1. 1-15 OCAK (8) 67%
    2. 15-30 OCAK (4) 33%
    3. 1-15 ŞUBAT (0) 0%
    4. 15 29 ŞUBAT (0) 0%
    5. MART (0) 0%

3 GÜN BOYUNCA HERKES TAHMİN YAYINLAMASINI ve üstteki ankete bekliyorum

Einmal editiert, zuletzt von Yusuf63 ()

• Kardeşler sistem dmide görülmeye başlandı cumartesi için trakyadan kar girmiş ve soğuk hava dalgası güneydoğuyu 8 ocak akşam saatlerinde itibaren etkileyecektir.soğukların balkanlardan geldiği için aşırı bir soğuma olmayacaktır.mevcut sıcaklıklardan en fazla 4 derece düşüş yaşanacaktır.şuanda kar yağışı için sınırda şanlıurfa.ama 8 ila 14 ocak arası güneydoğuda örtü oluşacak kar olabilecektir.ben kendi tahminlerime dayanarak ve arif tarif iel snowcemden tahminlerde alarak bu görüşlerimi sürdürüyorum.çarşamba yeni tahminimi burada yayınlayacağım.sonuçta atmosferin işi belli etmez

• AYIN 9 10 UNDA Ş.URFA 2 3 CM CİVARI ÖRTÜ OLACAK VE UMUTCANIN DEDİGİ GİBİ 14 ÜNDEN İTİBAREN 2 3 GÜNLÜK KAR YAĞIŞLARI OLABİLİR

• SLM ARKADAŞLAR BU SİTEDE İLK YAZIM
    9 14 ARASI G.DOĞUDA TÜM ŞEHİRLEREDE KAR OLACAKTIR ÖRTÜ İSE YAĞIŞIN ARTMASINA BAĞLI YAĞIŞ SON ANA KADAR DEGİŞKENLİK GÖSTERİR AMA ŞUNUN GARANTİSİNİ VERİYİM TÜM G.DOĞUDA ÖRTÜ OLACAK

• Kardeşler sistem dmide görülmeye başlandı cumartesi için trakyadan kar girmiş ve soğuk hava dalgası güneydoğuyu 8 ocak akşam saatlerinde itibaren etkileyecektir.soğukların balkanlardan geldiği için aşırı bir soğuma olmayacaktır.mevcut sıcaklıklardan en fazla 4 derece düşüş yaşanacaktır.şuanda kar yağışı için sınırda şanlıurfa.ama 8 ila 14 ocak arası güneydoğuda örtü oluşacak kar olabilecektir.ben kendi tahminlerime dayanarak ve arif tarif iel snowcemden tahminlerde alarak bu görüşlerimi sürdürüyorum.çarşamba yeni tahminimi burada yayınlayacağım.sonuçta atmosferin işi belli etmez

arkadaşlar eğer bu tahminim gerçekleşmezse ayın 25 ine kadar kar beklemeyin

• AYNEN hatta şubat ayına kadar ben şahsen kışı kapatırım gerisi size kalmış :D :D [hr]

ANKETİMİZ DEVAM EDİYOR
    1 15 OCAK=17
    15 30 OCAK= 10
    1 15 ŞUBAT=5
    15 30 ŞUBAT=1
    MART=0

Einmal editiert, zuletzt von Yusuf63 ()

• Bu kadar uzun vadede kar tahmini yapmak çok zor. Ben hiçbirine oy vermedim. Çünkü bu günden 10-15 gün sonra için kar olur ya da olmaz demek falcılık olur biraz. :D

• Il meteo urfayı kara gömmüş

İl Meteo Urfa'yı Kara Filan Gömmedi.
    Dikkat Edersen Sabah ve Gece Kar.Öğlen Yağmurlu Göstermiş.
    Buda Sabah ve Gece ne Kadar Kar Yağarsa Yağsın Yağmur ve Sıcaklık Yükselişinin Karı Etkisiz Bırakacağını Gösteriyor.
    Tabi Şimdilik İçin.

• Cnn türk bünmaymin sürmeli hava tahmini
    Güneydoğu az bulutlu. Karla karışık yağmur ve kar yağışları Cuma günü Güneydoğu’da da görülecek. Sıcaklık ise 6- 7 derece düşecek.