Afyon Ayrıntılı Hava Tahmini

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Eğer hava 1-2 civarlarında olup yoğun kar alırsa bilin ki kar ceviz büyüklüğünde yağar.[hr]
    Arkadaşlar AFYONKARAHİSAR accu weather tahminlerine girin bi gülmekten çatlayacaksınız kafayı ısırmışş

AF-YOK

Einmal editiert, zuletzt von KarTutkusu03 ()

• Afyon 39 derece gördün mü?:)))[hr]
    Salı günü akşam saatlerinde 4-5 civarı benim tahminim gelir. uydu görüntülerinden tahmini kendin yapacaksın (KAR)

AF-YOK

• METEOROLOJİ MALLIKTA SINIR TANIMIYOR ÇEVRE İLLERİ İLÇELERİ KARLI AFYON ÇOK BULUTLU.BU NE MALLIKTIR BE ARKADAŞ YAAA...

Olmaz merak etme.Bİraz az yağabilir.Çünkü kalabalık.ama %99 kesinlikle yağabilir.ilçelere fazla evet ama bu sitede afyonlulardan en şanslı benim. Çünkü .çay ilçesinde orman var ve iki gölün arasında kalıyor. Dağların uzanış şekline göre hep burada gündoğan eser yani doğudan tipi. Annemin köyü Karamık gidiyorum 30cm çay a BAkıyom 45cm (mesela)gündüzleri burası afyon geneline göre soğuk ama gece fazla soğuk olmaz ortalarda olur. Yazın ise hava biraz serin geçer ama nemden dolayı bunaltıcı hava vardır. Çay ve bolvadin tam bir deniz havası yani nem iklimi yaşar.(SEN HİÇMERAK ETME AFYON BU SENE TÜM İLLERDEN DAHA ŞANSLIYMIŞ GÖZÜKÜYOR. BEN DOĞDUM DOĞALI BÖYLE BİR KIŞ GÖRMEDİM OĞUZ) [hr]

AFYON İÇİN HARİKA VERİLER VAR...
    AFYON COŞMUŞ DOĞANAY... :biggrin: :biggrin:

Kudurdu afyon oğuz

• Meteoroloji bir mallığa imza attı pazartesi Kütahya,Uşak,Eskişehir yağmurlu afyon a özel çok bulutlu ilçeleri yine yağmurlu ben böyle mallık görmedim arkadaş meteorolojiye özel bir mallık.

• Meteoroloji bir mallığa imza attı pazartesi Kütahya,Uşak,Eskişehir yağmurlu afyon a özel çok bulutlu ilçeleri yine yağmurlu ben böyle mallık görmedim arkadaş meteorolojiye özel bir mallık.

şöyle dağınık dağınık bulutlar var ya işte öyle bir tiple ara sıra yağmur attırır [hr]
    hiç bir şey tutmuyor.afyon 6 dediler ama 2 derece tuttu. accu weather ise tahminleri karıştımış. afyonkarahisar+40 derece imiş vay be ben afyonda yaşamasam yutcam :ddd

AF-YOK

• Konyada falan orman daha az ama nasıl yağmur alıyor. 6 saatlik havayı takip etmek lazım.neyse dua edelim akşam tahminler değişsin.o zaman çok bulutlu aralıklı yağmurlu olur.

• Dmi Afyonkarahisar için en yüksek 6 demişti ama 0.1 derece çıktı. En düşük ise-6 dedi ama şuan afyon/çay -8 derece gece ne olacak peki. Emirdağ ilçesi ise -11. Bu ne biçim Devler Kurumu
    ???[hr]

Dmi Afyonkarahisar için en yüksek 6 demişti ama 0.1 derece çıktı. En düşük ise-6 dedi ama şuan afyon/çay -8 derece gece ne olacak peki. Emirdağ ilçesi ise -11. Bu ne biçim Devler Kurumu
    ???

PARDON devlet kurumu

AF-YOK

• AHA ESKİŞEHİR,KÜTAHYA,UŞAK,KONYA FALAN YAĞIŞLI DEĞİL ATMASYONLARI TUTMADI.BUGÜN SAÇMALAMIŞLAR DİMİ DOĞANAY YARIN Kİ GÜNCELLEMELERE BAKICAĞIZ. :biggrin: İNŞALLAH SALI GECESİNDEN CUMARTESİ ARASI YOĞUN KAR OLUR AMİN...

dediğin sözlere dikkat etmen gerekir mgm de iknolara kafanı takarsan sıyırırsın sen beni dinle hakaret etme boş yere sana açıkaca dersem bazen ikonlarda yanlışlık oluyor ve bidaki güncelemeye kadar düzeltilmiyor

ANKARA HAZIRLIKLI OL

EFSANE KAR YAĞIŞLARI YOLDA