Afyon Ayrıntılı Hava Tahmini

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Oğuz sen DMİ'nin 5 günlük hava tahminine girdin mi? Resmen 4 gün kar var. Ve kar yağışına verilen sıcaklık da harikulade. Afyon her zaman Ankara'dan daha şanslıdır. Bi öğlen yağmadı diye yaşadığın yere sövmediğin kaldı. Sen bu forumdaki herkesten daha çok kar göreceksin...

• Oğuz sen DMİ'nin 5 günlük hava tahminine girdin mi? Resmen 4 gün kar var. Ve kar yağışına verilen sıcaklık da harikulade. Afyon her zaman Ankara'dan daha şanslıdır. Bi öğlen yağmadı diye yaşadığın yere sövmediğin kaldı. Sen bu forumdaki herkesten daha çok kar göreceksin...

güncellmeler hızlı olduğu için aldırış etmeyin bana güvenin hem yağış olarak hemde sıcaklık olarak (ankara)

ANKARA HAZIRLIKLI OL

EFSANE KAR YAĞIŞLARI YOLDA

• KARCI KONURALP O SABAHTAN BAŞLADI DAHA AKŞAM SAATLERİNİ YAŞIYORUM AMA KAR 'DAN İz YOK SEN ŞÜKRET CANIM SİZ -2 DERECEYLE KAR YAĞIŞLISINIZ AFYON'DA LODOS ESERSE HAYATTA KAR YAĞMAZ.BUNU BİL.AHA AYNI DURUMU BEN ŞİMDİ YAŞIYORUM..

• MALESEF SEN DEDİĞİN DE DIŞARDAYDIM AMA SONRA ÇEKİP GÖSTERİRİM.SEN BUN DAN SONRAKİ SİSTEM DE DAHA İYİ KAR YAĞIŞLARI ALACAZ BUN DAN DAHA İYİLERİNİ GÖRÜRÜZ.SEN DE ÇEKERSİN BİZE GÖSTER.[hr]
    İL DE BAYAĞI UZUN SÜRELİ YAĞMUR ARDIN DAN PERŞEMBE GECE SİN DEN İTİBAREN KAR GÖREBİLİRLER AFYONLULAR. :yes:

• Afyonkarahisar ı yağmur gösteriyor. Doğru mu ? İnşallah sıcaklıklar gene tutmaz :( Ama dün saat 8 de başlayan fırtına, saat 9 da başlayan sağanak ve saat 11 de başlayıp 8 de biten yoğun kar yağışıyla kar 45 cm. Çay ilçesine göre; 24kg\M2(Çay'a göre). Sizce bu hafta içi kar yağar mı? Dün hamamdan gelirken gözümüzün önünü göremiyorduk özellikle de çay da. O yağmura rağmen asfalt falan 10 cm idi. Ben o kadar yoğun kar görmemiştim :) :) :)

• Evet aynen o kadar yoğun kar görmemiştim.yağmur gelecek ama gece kar şeklin de pek te tutmaz ama perşembe gecesin den itibaren uzuuuuuuuuuuuuuun soluklu karlı havaya giriyoruz.ay başı zaten kara gömülecez 4-5 şubatta kayak merkezi açıcaz :biggrin: :biggrin: ;) sultan dağına açalım orası torosların devamı.orada hazirana kadar kar erimiyor.

• Evet çaydan görünen bir sultan dağı var veya çay/karacaören kasabasında bir yüksek dağ var. Orası kaymak için pürüzsüz bir alan ve afyonun en büyük dağlarından :)

AF-YOK

• !!!!!!!!!!!UYARI!!!!!!!!!!!

Önümüzdeki Bu Gece Boyunca İlde -15 Dereceye Yakın Düşük Sıcaklıklar Görüleceğinden;

Etkili Olacak;

Çok Kuvvetli Buzlanma ve Don Olayına Karşı Tedbirli Olunmalı.

Moderatör

Umut Can Oğuz.

Einmal editiert, zuletzt von UmuTCaN ()