Şubatın sürprizleri hangi bölgeleri etkleyecek en çok?

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • bence kış bitti artık ayın 20sinden sonrasına bakalım arkadaşlar wetter3ü takip edelim

[size=small]MODERATOR [/size]
    [size=small]
    [/size]

[size=small]KARDAN EMRAH[/size]

• arkadaşlar epeydir yazmıyordum ama şu tahmini yapmadan geçemeyeceğim. bu geceden itibaren istanbula soğuk hava giriş yapacak deniyor ancak ben tam tersine geceyarısından sonra il geneline kar yağışı görüleceğini bekliyorum.artı siddetli rüzgarıda ele alırsak bence bu gece hava bize ani bir sürpriz yapabilir belki.o yüzden kısacası cumartesi gecesine simdiden dikkat diyorum bende.

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

Yaza veda ediyoruz sonbahara merhaba şimdiden..

karsever ugur

• İnşallah bu seferde hayal kırıklığı yaşamayız :(

Bu kıştan umutsuz kim ise kim olduğu önemli değil, güler geçerim.
    -SİSTEMCİ

Sibiryasız kışa kış demem azor balsa Sibirya duble kaymaktır.
    -SİSTEMCİ

*FOREVER SİSTEMCİ*

• büyük ihitmalle yaşıcağız gibi sistemin durumu günden güne değişiyor ve kararsız açıkçası..:(

[size=small]
    [/size]

• sistem karadenize yaradı.bir uğursuzluk aldı başını gidiyor İstanbul için ama bunun acısı fena çıkacak bana göre yine.neden mi baksanıza bütün parametreler mart başı marmarayı karlı göstermis.ne dersiniz 2.ci bi 87 dahamı geliyor acaba?bana öyle bir izlenim verdide modeller.

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

karsever ugur

Einmal editiert, zuletzt von karsever ugur ()

• Bence yine karedeniz ve doğu anadolu bu sistemlerden etkilenecek. Çünkü sistem tam olarak gelmekte değil açıkçası.şuan 22-23 ü gibi görünen kar, diğer gün baktığınızda ya etkisini yitirmiş ya da kaybolmuş şekilde çıkabiliyor açıkçası.

[size=small]
    [/size]

• Bence bu sefer işin kuyruğunu yakaladık İstanbul Başta olmak üzere tüm marmara etkilenecek ;)

Bu kıştan umutsuz kim ise kim olduğu önemli değil, güler geçerim.
    -SİSTEMCİ

Sibiryasız kışa kış demem azor balsa Sibirya duble kaymaktır.
    -SİSTEMCİ

*FOREVER SİSTEMCİ*

• Bütün sistemler mi ankarayı pas geçer yaa sistemler yine değişmiş ve ankarada tık yok... yine sistem zayıflamış ve terketmiş..

[size=small]
    [/size]

• 20-24 Şubat Sistemi Karadeniz,İç Anadolu ve Doğu Anadoluyu artık etkilemesi kesinlesti

ikinci sistem ise 25 şubatta o modelle ilgilide bazı senaryolar yazılıyor ama daha ortada net bir bilgi yok.gelişmeler olursa size aktarmaya devam edeceğim.ama şunu açıkça söylemekte yarar var en kötü ihtimal 21 şubat gecesi istanbulda ya yagmur olacak yada kky görülecek.sayet bunların hic biri olmassa 12 subattaki gibi yine kuru soğukla yetineceğiz arkadaşlar .neyse simdilik bana gelen haberler bu yöndeydi.bir sonraki detayları en geç 1-2 gün içinde sizlere açıklayacağım beni takibe devam edin.

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

karsever ugur