Kara Kış Geliyor!

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Root hocam anadolu yakası diyorsunuz ya peki avrupa yakasının doğusu nasıl nasiplenir deklerden bayrampaşa,gop,sultangazi,bağcılar vs.

Kesin en düşük biz alırız. Esenler-GOP hattı :P

• İstanbul Cuma akşamı ve Cumartesi hayatı etkileyecek düzeyde kar alacak. Örtü olmaz, az yağar diyenleri dinlemeyin. Genel tahminde de söyledim ama ayrıca da söylüyorum.

haber türk anadolu yakasi son zamanlarn en yoğun kar yağışıni alicak dedi.

• Kartal civarı az yağış alan yerlerden birisidir. Çoğu sistemde en son kar yağışı başlayan ve en az tutan biz ama bir sistemde avrupa yakası az kar alacak dendi diye üzülüp kahrolan siz :D Boşverin arkadaşlar bu saatten sonra akışına bırakın ve yarın radarı ekranınızdan eksik etmeyin :D

• ıstanbul'da avrupa yakasında ne yogun kar bekliyorum ne de 5 cm'den fazla yağış, hele hele gök gürültüsü falan geçiniz.. anadolu yakasının en dogu ilçelerinde 10 cm falan kar olur o kadar.. pazar günü akşam bitecektir. avrupa yakasında yagıs pazar sabahı biter.

• ıstanbul'da avrupa yakasında ne yogun kar bekliyorum ne de 5 cm'den fazla yağış, hele hele gök gürültüsü falan geçiniz.. anadolu yakasının en dogu ilçelerinde 10 cm falan kar olur o kadar.. pazar günü akşam bitecektir. avrupa yakasında yagıs pazar sabahı biter.

neye dayanarak söyluyorsun verilerini paylaşırmısın?

Bu tur verilere aykırı verisiz tahminlerin yeri karalama tahtası :)

• Accuwaether boğaz çevresine iyi yağış gösteriyor .

Bu sistemde boğaz çevresi, Anadolu Yakasının kuzeyi ve doğusu, Avrupa Yakası'nın hep yoğun kar alan şanslı ilçeleri diğer yerlere göre iyi kar alacak. Ama il geneli yoğun.

Einmal editiert, zuletzt von Root ()

• Bu sistemde boğaz çevresi, Anadolu Yakasının kuzeyi ve doğusu, Avrupa Yakası'nın hep yoğun kar alan şanslı ilçeleri iyi kar alacak.

hocam peki bu sistemde TÜRKİYE üzerine bakacak olursak en iyi sistemi neresi alır ? zonguldak duzce sakarya daha sanslı gibi görüyorum ben yanılıyormuyum ?

• Bu sistemde boğaz çevresi, Anadolu Yakasının kuzeyi ve doğusu, Avrupa Yakası'nın hep yoğun kar alan şanslı ilçeleri iyi kar alacak.

Hep yoğun kar dediginiz :D genelde dek bantları hep avcılar Beylikdüzü basaksehir arasinda oluşuyor sanslimiyiz bu yoruma gore anlamadım :D accuweatera gore her yer güzel kar alicak birkaç yere yoğun yagacak

• haber türk anadolu yakasi son zamanlarn en yoğun kar yağışıni alicak dedi.

"son zamanların, bu sefer fena geliyor" gibi haberlere riayet etmeyiniz. reyting uğruna yazılan demeçler bunlar. insan beynini manipüle ediyorlar. hep aynı haberleri yapıyorlar. buradaki arkadaşlarım için haber niteliği taşımamalı bu haberler.
    Ayrıca root ne derse o, örtü olacak diyorsa örtü olacaktır.

• Hep yoğun kar dediginiz :D genelde dek bantları hep avcılar Beylikdüzü basaksehir arasinda oluşuyor sanslimiyiz bu yoruma gore anlamadım :D accuweatera gore her yer güzel kar alicak birkaç yere yoğun yagacak

Kardeşim Rüzgar Yönü Felan Bakımından Da Her Türlü Vuracak Buralarıda Sarı Kütle Oluşur Ve Gelirse Halay Çekeriz :D :D