Genel Tartışma & Yorum Sayfası - 1 (Kilitli)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Lisede arkadaşım tutturdu 22 ocakta kar gelecek kar gelecek diye bende sorunca nerden biliyosun falan diyince hava forumu söyledi 22ocaktan bu yana ziyaretçi olarak takip ediyordum az öncede kayıt olmak nasip oldu :)

• Lisede arkadaşım tutturdu 22 ocakta kar gelecek kar gelecek diye bende sorunca nerden biliyosun falan diyince hava forumu söyledi 22ocaktan bu yana ziyaretçi olarak takip ediyordum az öncede kayıt olmak nasip oldu :)

Hoşgeldiniz :) .

AF-YOK

Doğru üyeliğiniz yeni onaylandı.Aramıza hoşgeldiniz.

• sengoz54Lisede arkadaşım tutturdu 22 ocakta kar gelecek kar gelecek diye bende sorunca nerden biliyosun falan diyince hava forumu söyledi 22ocaktan bu yana ziyaretçi olarak takip ediyordum az öncede kayıt olmak nasip oldu :)

Doğru üyeliğiniz yeni onaylandı.Aramıza hoşgeldiniz.

Hoşbulduk teşekkür ederim

• Yılbaşı tuttu, kabul. Kıyılarda kar örtüsü yoktu.
    5-6 Ocakta İstanbul Anadolu Yakası'nın özellikle güneyi muazzam bir sistem yaşadı. 13cm kar oldu, ne saçmalıyorsun ?
    12 Ocakta Kartal'da jel gibi dandik bi örtü vardı, onun dışında hiçbir şey yoktu ki 25cm çok net bir yalan. Kanıtla. Hadi kanıtlasana 25cm'i ? Ben sana 5-6 Ocak sistemini kanıtlayabilirim.
    Şubat söyledin, haklıda olacaksın muhtemelen ancak belge paylaştın mı ? Hayır. Ben sana ne dedim zamanında ? Dediklerin tutsa bile belge yoksa koskocoman bir hiç.

Sallamasyon demelerinin nedeni belge paylaşmaman, belge paylaşmadan tahmin yapan adam sallıyordur, net. Sende sallıyorsun, hadi yasak veri desen, paylaşmam yasak desen, ama ne olduğunu söylesen yine kabul diyeceğim, oda yok.

Bende seviyorum seni, hoşçakal. Üstte söylemişsin bu arada, isim vermek yasak felan değil. Öyle saçmalık olmaz.

• 12 ocakta kartalda yoktu zaten. 12 ocak resimlerini forumda attım. birbirimizi kırmanın anlamı yok . hiç kimsenin bana inanmasını beklemiyorum zaten :) sadece saygı duyulsun yeter.

madem site ismi yasak değil. kendi sitemde (havadelisi.com ]da devam edeceğim. arada sırada burada tahminlerimi paylaşıyordum. sizleride arada sırada beklerim
    .kendiinize iyi bakın.görüşmek üzere

• 12 ocakta kartalda yoktu zaten. 12 ocak resimlerini forumda attım. birbirimizi kırmanın anlamı yok . hiç kimsenin bana inanmasını beklemiyorum zaten :) sadece saygı duyulsun yeter.

madem site ismi yasak değil. kendi sitemde devam edeceğim. arada sırada burada tahminlerimi paylaşıyordum. sizleride arada sırada beklerim
    .kendiinize iyi bakın.görüşmek üzere

Hava Delisi'nin fanatiklerindenimdir, her daim takip ederim. Bol şans, Ozan abiye selamlar :).