Kuvvetli Soğuklar ve Yoğun Kar Yagışları Geliyor

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Biz bir aileyiz. 3 günlük üyeler burda huzurumuzu bozamazlar. Sistem tam girmedi zaten daha.

Alemde şer, Oğuz'da er tükenmez !

• Öyle mi ? Çok sağolasın bunu söylediğin. Bu mantığın böyle olduğu bilimiyordum sanki :D yağışın olmadığını nereden çıkarıyorsun. Bütün yazdıklarımı dikkatli oku o zaman !!! Şu ağna kadar yağışımız vardı ama yeterli olmadı ! Ama bu bundan sonra olmayacak anlamına gelmez . Hem siklon yağışımız olacak sıcaklık 850 hpa - 16 ya kadar düşecek , yarın öğlene kadar !!! Siklon bittiği yerde DEK yağışımı başlayacak -16 yukarı seviye karadeniz suyu sıcaklığı + 15 16 larda var hesabını sen yap ondan sonra !! Öyle araban var benzin yok mantığıyla olmaz bu işler ;)

Hani siklon yoktu sadece DEKler olcaktı? :D Siklon mu geliyor?

• Öyle mi ? Çok sağolasın bunu söylediğin. Bu mantığın böyle olduğu bilimiyordum sanki :D yağışın olmadığını nereden çıkarıyorsun. Bütün yazdıklarımı dikkatli oku o zaman !!! Şu ağna kadar yağışımız vardı ama yeterli olmadı ! Ama bu bundan sonra olmayacak anlamına gelmez . Hem siklon yağışımız olacak sıcaklık 850 hpa - 16 ya kadar düşecek , yarın öğlene kadar !!! Siklon bittiği yerde DEK yağışımı başlayacak -16 yukarı seviye karadeniz suyu sıcaklığı + 15 16 larda var hesabını sen yap ondan sonra !! Öyle araban var benzin yok mantığıyla olmaz bu işler ;)

ağzından bal damlıyor abi :) inşallah dediğin gibi olur

• ya -18 girmedi -20 girmedi. Tamamda nerde bu - ler neden girmiyor vizemi alamamışlar haha haha . Bekleyin bekleyin bir tahminde ben yapayım saat 20 de kızılca kıyamet kopacak 50 cm kar bekliyorum.

Şimdi birşey aldıracağım ama vize değil komik misin sen? Terbiye mi bozdurma.

[size=large]Hava Forum[/size]
    [size=large]Metehan[/size]

• semihi eleşirip dalga geçenler yerin dibine sokmaya çalışan arkadaşlar.semihin başlığına girmeye bilirsiniz yorumlarını okumayabilirsiniz bu sizin için en basit bi yol.

yıllardır semihi takip ederim başka sitelerden de gayet güzel ve nokta atışları yapıyor.

Arkadaşım güzel tahminler yapıyor Semih buna kimse birşey demiyor.
    Emeğine sağlık onada lafımız yok . Kar yağacak dedi oda oldu tahminlerinde başarılı. Bende yıllardır takip ediyorum. Havaturkadan beri ama bazen çok abartılı tahminlerde bulunuyor ki bu yaptığı tüm tutarlı tahminleri bir kenara atmasına neden oluyor insanların gözünde. Şimdi semih yok sahilde 30 cm yok şurda 20 cm yok efsane geliyooooo yok yıkılıyooooo demeseydi bence insanların gözünde hava tahminleri yapan ve her tahmini hemen hemen % 100 tutan biri olarak anılırdı. İnsanların ağzı torba değil ki büzesin. Senin tahmin yapma hakkın kadar takipçilerinde seviye çerçevesi içerisinde yorum , eleştri yapma hakkı var.

Takipçiler yoksa bu site ne işe yarar kime hitap eder. Daha fazla uzun yazmıyacağım. Tahminler tuttu tebrikler ama abartılar fiyasko

• [w]Konu tekrar açılmıştır.Seviyesizlere işlem yapılmıştır.Diğer bir haber ise yeni üyelerle ilgili bir çalışma yapılacak.Bu iş böyle olmaz.Her önüne gelen yorum yapamamalı.Karşı olduğum bir şeydi ama sağolsun arkadaşlar bu fikrimi değiştirdi.[/w]

• [w]Konu tekrar açılmıştır.Seviyesizlere işlem yapılmıştır.Diğer bir haber ise yeni üyelerle ilgili bir çalışma yapılacak.Bu iş böyle olmaz.Her önüne gelen yorum yapamamalı.Karşı olduğum bir şeydi ama sağolsun arkadaşlar bu fikrimi değiştirdi.[/w]

haklısın.bende yeni üye sayılırım ama tahminlerinize saygı duymak gerek sonuçta emek veriyosunuz.

• pendikte epic kar başladı. haberlerde karı duyar duymaz direk hava forum sitesini keşfedip burda ki tahmincilerin tahminlerini kopyalayıp kendileri tahmin yapmış gibi sunanlar sonrada tahmin başarlılı olmayınca (ki daha bellide değil) sağa sola saldıranları esefle kınıyorum.

[w]Mesajınız düzenlenmiştir.[/w]

Einmal editiert, zuletzt von Samet ()

• Benim anlamadığım olay şu sistem bu ve bir tahmin şüphesiz olumsuz bir durum olsa Semih Bey acıklama yapardı , temizlik için teşekkürler sayın admin

Yeni bir üye olarak kararı destekliyorum sırf trollük için üyelik açanlar var bunun önüne geçilmeli

• İSTANBUL HAZIRLAN!!!!! Yayılmaya başladı ve sistemin giriş yapmaya başladığını görüyoruz yavaş yavaş kapanmaya başladık :)

[size=xx-large]8 Aralıktan itibaren 2004 Kışına geri dönüş zamanı[/size]
    [size=xx-large]2004-2014[/size]