Kuvvetli Soğuklar ve Yoğun Kar Yagışları Geliyor

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Herşey iyi güzel de anlamadığım bir konu var. Bu sitenin belli başlı üyelerivar. Herkes birbirini tanır. Galiba semihin haftalar öncesinden yaptığı nokta tahminler bazı yan sitelerin canını sıkmış. Bakıyorumda böyle 3-4 günlük üyeler siteyi karıştırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bakın canlarım burada bi aile ortamı var boşuna upraşmayında işinize bakın :) . Burası tahmin sitesidir tutar da tutmaz da bunu kimse yargılayamaz.

Çok haklısın bu site yılbaşına kadar çok güzeldi ama yılbaşından beri de bayağı bir üye artışı var bakıyorum da :)

• [w]Eleştiri boyutunu aşıp işi hakarete,alaya döken üyeler sınırsız uzaklaştırılacaktır.Sabah da söyledim eleştiri yapmayın bilmeyen üyelerin burada yeri yok ve buranın havasını bozmaya haklarıda yok.Bir arkadaşımızın dediği gibi 3 günlük üyeler neler yapıyor.Nedense hep bu üyelerden geliyor bu mesajlar.[/w]

• hava halen soğmuş değil b.paşada bile ara sıra yağmura atıyor bi soğuyor bir ısnıyor hava karmakarışık...1 saat oncesinden daha ılıkımsı bir hava var şimdi..komik bir hal almaya başladı inş gece düzelir..

Einmal editiert, zuletzt von kerimcem ()

• semihi eleşirip dalga geçenler yerin dibine sokmaya çalışan arkadaşlar.semihin başlığına girmeye bilirsiniz yorumlarını okumayabilirsiniz bu sizin için en basit bi yol.

yıllardır semihi takip ederim başka sitelerden de gayet güzel ve nokta atışları yapıyor.

• [w]Eleştiri boyutunu aşıp işi hakarete,alaya döken üyeler sınırsız uzaklaştırılacaktır.Sabah da söyledim eleştiri yapmayın bilmeyen üyelerin burada yeri yok ve buranın havasını bozmaya haklarıda yok.Bir arkadaşımızın dediği gibi 3 günlük üyeler neler yapıyor.Nedense hep bu üyelerden geliyor bu mesajlar.[/w]

Tutmamış olabilir semih üstadın tahmini ama neden sorusunun cevabı da basit adı üstünde TAHMİN ayrıca sistem daha yeni etki göstermeye başladı yokpazar başlayacatı hala kar yok falan fikan bunlar hep hikaye kar her tarafta örtü yapana kadsr sitede yokum çünkü kar tam anlamıyla bastirinca hepsi siteden gidecekler

• ne 3ü şimdi üye oldum bunu yazmak için
    daha da yazmam
    2 gündür takip ediyorum siteyi zaten
    allaha emanet olun

Size dediğimi nerden çıkardınız?Ben isim belirtmedim.Demekki dediklerimin doğruluk payı var.Sizi onaylayan da benim zaten.

• yağış olmadıktan sonra isterse -10 a düşsün bir işe yaramıyorki. Son model araban var ama benzini yok böyle düşün..

Öyle mi ? Çok sağolasın bunu söylediğin. Bu mantığın böyle olduğu bilimiyordum sanki :D yağışın olmadığını nereden çıkarıyorsun. Bütün yazdıklarımı dikkatli oku o zaman !!! Şu ağna kadar yağışımız vardı ama yeterli olmadı ! Ama bu bundan sonra olmayacak anlamına gelmez . Hem siklon yağışımız olacak sıcaklık 850 hpa - 16 ya kadar düşecek , yarın öğlene kadar !!! Siklon bittiği yerde DEK yağışımı başlayacak -16 yukarı seviye karadeniz suyu sıcaklığı + 15 16 larda var hesabını sen yap ondan sonra !! Öyle araban var benzin yok mantığıyla olmaz bu işler ;)

• semihi eleşirip dalga geçenler yerin dibine sokmaya çalışan arkadaşlar.semihin başlığına girmeye bilirsiniz yorumlarını okumayabilirsiniz bu sizin için en basit bi yol.

yıllardır semihi takip ederim başka sitelerden de gayet güzel ve nokta atışları yapıyor.

yere batırdığınız mgm yi ve semih beyi tarafsız biri olarak değerlendiriyorum yıbaşındada siteye bakmıştım tamam mgm ninde kaçırdıkları var ama bu oran semih beyde çok daha fazla, mgm bugün için dereceyi ist için 3-4 derece demişti ve bildi..

Einmal editiert, zuletzt von kerimcem ()

• ya -18 girmedi -20 girmedi. Tamamda nerde bu - ler neden girmiyor vizemi alamamışlar haha haha . Bekleyin bekleyin bir tahminde ben yapayım saat 20 de kızılca kıyamet kopacak 50 cm kar bekliyorum.

la bebe modele baksana şuan daha -10 lar var

Ölmezden gelsem farkedermi yaşamıyorken