Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Ben penaltı diye düşünmüştüm bu pozisyonu lakin açılar çoğaldıkça penaltı olmadığı bariz ortaya çıktı. Arda Kardeşler izlemeye gitse kesin verirdi ki iyi ki gitmemiş çünkü farklı açılar maçtan sonra gelmeye başladı. Ayrıca net penaltı ve kırmızı kartımız verilmedi diyen malum kişi eğer kırmızı kartı bu pozisyon için söylediyse penaltı verilince direkt kırmızı kart verilmiyor çift ceza olmaması adına.

Bu açıdan da net penaltı. Penaltı artı kırmızı kart. Kulak kısmını sıyıran bir darbe . Penaltı olması için bir yerinin kırılması mı gerekir? Bu olay yayıncı kuruluşa yazar Türkiye'nin en önemli maçında ki kamera açılarına bak.

• Ben penaltı diye düşünmüştüm bu pozisyonu lakin açılar çoğaldıkça penaltı olmadığı bariz ortaya çıktı. Arda Kardeşler izlemeye gitse kesin verirdi ki iyi ki gitmemiş çünkü farklı açılar maçtan sonra gelmeye başladı. Ayrıca net penaltı ve kırmızı kartımız verilmedi diyen malum kişi eğer kırmızı kartı bu pozisyon için söylediyse penaltı verilince direkt kırmızı kart verilmiyor çift ceza olmaması adına.

Bu açı çoğalması değil, mevcut olan tek açıyı yakınlaştırmışlar ve kalite düşmüş ve pozisyon penaltı yani öyle bi yumruk veya tokat sallama şekli yok neye kum torbasına mı sallıyorsun öyle, neden hala farklı farklı açılar düşmedi medyaya normalde maç esnasında olmasa bile maçtan sonra sıkıntılı pozisyonların farklı farklı açıları düşerdi medyaya, paylaşılan kale arkadı görüntününde kalitesi çok düşük

• rakip teknik direktör Galatasaray demiyor. Saygı duymayana ben de saygı duymuyorum.

Sanki İsmail Kartal çıkmış küfretmiş gsye röportajda :) Maçın, hakem hatasının sinirini başka şeylerden çıkarıyorsunuz. Hakkı yendi Galatasaray’ın kabul fakat kimse top falan oynamadı bu maç onu bir diyelim.

• Bu açıdan da net penaltı. Penaltı artı kırmızı kart. Kulak kısmını sıyıran bir darbe . Penaltı olması için bir yerinin kırılması mı gerekir? Bu olay yayıncı kuruluşa yazar Türkiye'nin en önemli maçında ki kamera açılarına bak.

inşallah süper kupada aynısıni abdülkerim ve nelsson dzeko'ya yapar bol bol. O zaman görürüm ben bu metin beyi. Bakalım ne diyecek ?

• Sanki İsmail Kartal çıkmış küfretmiş gsye röportajda :) Maçın, hakem hatasının sinirini başka şeylerden çıkarıyorsunuz. Hakkı yendi Galatasaray’ın kabul fakat kimse top falan oynamadı bu maç onu bir diyelim.

Evet kötü bir derbiydi. Faulden dolayı pozisyon olmadı. İki takımda kötüydü.

• İcardi boş durmuyor ki ellerini kimse görmüyor sanırım. Elleriyle kendine avantaj sağlamaya çalışıyor ki yaptığı hareketler temiz değil. Pozisyon gri ama bana göre ikili mücadele. Daha fazla açı olması gerekirdi bu da yayıncı kuruluşun noksanlığı.

• Her iki açıdan da net penaltı.Penaltı olması için illa ki vurmasına gerek yok müdahale anında eli sıyırsa dahi fauldür.Ayrıca hakemin veya varın hatasıyla rakip takımı suçlamakta ayrı bir hata oluyor.Üstelik böyle bir maçta.

• İcardi boş durmuyor ki ellerini kimse görmüyor sanırım. Elleriyle kendine avantaj sağlamaya çalışıyor ki yaptığı hareketler temiz değil. Pozisyon gri ama bana göre ikili mücadele. Daha fazla açı olması gerekirdi bu da yayıncı kuruluşun noksanlığı.

Djiku yumruk mudur tokat mıdır her neyse artık Allah ne verdiyse sallıyor bu ikili mücadele mi, haklısınız

Hocam gözünü seveyim ne var Icardi’nin ellerinde

Hazır olda mı dursun hocam rakibi ittirmiyor hareketi temiz.

Az önce paylaştım bu açı gayet net ve penaltı kırmızı tabii ki değil.

• Maçı izlemedin sanırım reis cekoyu biçti yetmedi birdaha biçti.:)

Nellson’un maça etki edecek, kart görmesini gerektirecek bir pozisyonunu var mıydı hatırlayamadım.

ikili mücadele, itme kakma tarzı bir şeyse aklımda kalmadı, 45 faullük boş bir maçtı.