30 Aralik'ta Soguk Hava Gelebilir

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Okullar tatil oldu benim bildiğim. Yarina kadarda tatil olacak iller vardir sonrasi zaten yılbaşı tatili.batidaki yağış yarinda kuvvetli Bünyamin sürmeli yarin gündüz istanbul icin kky sonrada kar a döner diyor.demekki kiyidan ic kesimlerdeki marmara illerinde kar devam edecek demektir.

Bünyamin sürmelinin tahminleeine pek güvenme bence adam kar yok dediydi gördük noldu
    ?

• bu yağış biz eege akdeniz üzerinden gelmiyormu romanyalı dediğin nedir.

Romanyalı geçen sene doğdu :) 2013 yılının kahramanıdır kendisi DEK ve diğer cephe yağışlarına verdiğimiz ad :)

[size=xx-large]8 Aralıktan itibaren 2004 Kışına geri dönüş zamanı[/size]
    [size=xx-large]2004-2014[/size]

• Haberler çok doğru söylüyor Balıkesir'de sabah hafif başlayan kar yağışı öğlen 12 den beri aralıksız ve yoğun şekilde yağıyor .80 km ye kadar çıkan rüzgarın etkisi ile de zaman zaman tipi şeklinde yağıyor ama sadece araba ve çatıların üstü beyazları . Yerler de biraz biraz kaldırımlardan tutmaya başladı . Hatta öyle yoğun yağıyor ki öğleden sonra 14 de bizim okulda köyden gelenler için tatil ilan edildi . Yağış devam ederse yarın Balıkesir'de okullar tatildir

Tatil oldu balikesir :)

• bir sistem bu kadar kötü olabilir. kıyıda olmamama ragmen yağmur var. yada sulu kar her neyse işte. aydos, uğur mumcuda falan tabi yağar yağşsın bi zahmet. dediğim gibi fos cıktı :) kıyıdaki Arkadaşlar 10 gün önce dediğim gibi sallayın. sıkmayın canınızı. olacağı buydu zaten

Kesinlikle haklısın kardeş. Fatih'te bütün gün boyunca kar yağdı ancak 1 cm bile tutmadı. Semih beyler kıyılar örtü olur diyordu :) Başakşehir'de oturuyorum 5 cm burda. Yani herşey rapor falan değil. Adam size "30 cm olur"gibi içindeki kar sevdasını harlandırmak uğruna konuşuyor daha doğrusu sizi aptal yerine koyuyor, siz daha kar yeni başlamışken (hatta sulu kar yağıyorken) sistemi bildin yok efsanesin yok bilmemnesin bitanesin vb saçma cümleler kuruyorsunuz. Kardeşim öyle bir dünya yok. Pendikçi'ye önceki sayfalarda attığınız bilgisiz cahil damgasını ve hakaretleri aynen geri iade ediyorum sizlere... İyi akşamlar...

• Gelen yagislar guneyden geliyo kuzeyden geliyo dedin vito ? :)he yagis gelmiyo degil geliyo ama soyle kutle geliyo boyle kutle geliyo diyosun resim aticaksin romanya dan glcek dedin kuzeyde gorundu dedin guneydeki kutleler giris yapiyor .

• Gelen yagislar guneyden geliyo kuzeyden geliyo dedin vito ? :)

Kuzey Batı'dan da geliyor :) dikkatli inceleyin. Rüzgar kuzey batı yönünden esiyor şuan :) dediklerimi birleştirin sonuca varacaksnız :)

• Kesinlikle haklısın kardeş. Fatih'te bütün gün boyunca kar yağdı ancak 1 cm bile tutmadı. Semih beyler kıyılar örtü olur diyordu :) Başakşehir'de oturuyorum 5 cm burda. Yani herşey rapor falan değil. Adam size "30 cm olur"gibi içindeki kar sevdasını harlandırmak uğruna konuşuyor daha doğrusu sizi aptal yerine koyuyor, siz daha kar yeni başlamışken (hatta sulu kar yağıyorken) sistemi bildin yok efsanesin yok bilmemnesin bitanesin vb saçma cümleler kuruyorsunuz. Kardeşim öyle bir dünya yok. Pendikçi'ye önceki sayfalarda attığınız bilgisiz cahil damgasını ve hakaretleri aynen geri iade ediyorum sizlere... İyi akşamlar...

İkikinzde modellere bakmıyosunuz galiba yada radarlara bize aptal diyip efsane semihide böyle suçluyamassın ben daha 2 saat önce sordumki üsküdarda ne zaman örtü olur diye hava kararınca dedi ve yavaş yavaş oluyor adam 20-25 gün önceden nokta atış yaptı hala gözünüzü çekmedi bir adam geldi her şeyi yazdı şimdi tutduda haklımı oldu

• Yahu mübarekler tabi ki yağış güney'den geliyor ben ekstradan bahsediyorum :) Siz niye böyle anlıyorsunuz ki :)

• Evet bende anlamadim. Yağış akdeniz ve ege üzerinden geliyor Romanya ne ara karisti :) yukaridan ayri bir hava kütlesimi var bizim radarlara yansimayan?

En sevdiğim mevsim : KIŞ
    En sevdiğim yağış türü : KAR
    En büyük hayalim : KAR DOLAYISI İLE APARTMAN KAPISININ AÇILAMAMASI :)