Formula 1'e Dair Her Şey [Formula 1 Genel Konu]

• Yıllardır şampiyon olamadı Kırmızılar.Özledik vallahi.Ayrıca ankettende görüldüğü üzere F1 demek Ferrari demek her ne kedar şampiyon olamıyorsa da yıllardır.

• Yıllardır şampiyon olamadı Kırmızılar.Özledik vallahi.Ayrıca ankettende görüldüğü üzere F1 demek Ferrari demek her ne kedar şampiyon olamıyorsa da yıllardır.

McLaren CEO'su Brown bu konu hakkında kendisinin bile inanmayacağı bir şey söylemiş. :)

Unfortunately, the media content can not be displayed. The content is no longer available or access is blocked.

He derse ki reklam vs. tüm bütçeler %50 azalınca sürünerek yaşarız diye o başka. :)

There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change...

• McLaren CEO'su Brown bu konu hakkında kendisinin bile inanmayacağı bir şey söylemiş. :)

Unfortunately, the media content can not be displayed. The content is no longer available or access is blocked.

He derse ki reklam vs. tüm bütçeler %50 azalınca sürünerek yaşarız diye o başka. :)

Boş yapmışlar biraz.F1'i ilgili olmayan arkadaşlarıma konuşurken F1 izliyorum şuan derken Ferrari mi kazanıyor diye soruyorlar direk misal.Ferrarisiz F1'in hayat damarlarından birisi kesilmiş olur.

• Benim için Formula 1 dedin mi Michael Schumaher vardır.Alonsoymuş,Hamiltonmuş bunlar hikaye bence.Rekabetin tam olduğu zamanda bu adam domine etti bu şampiyonayı.Benim için her zaman efsane olarak kalacaktır.

• Benim için Formula 1 dedin mi Michael Schumaher vardır.Alonsoymuş,Hamiltonmuş bunlar hikaye bence.Rekabetin tam olduğu zamanda bu adam domine etti bu şampiyonayı.Benim için her zaman efsane olarak kalacaktır.

Özellikle günümüzdeki Ferrari sempatisinde de büyük emeği vardır abi. Tulumda yer alan Shell-Ferrari-Sigara Markası-Schumacher kombinasyonu akıllardan hiç çıkmıyor. :)

There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change...

• Bu konunun açılması çok iyi olmuş.Ben takımdan ziyade pilot tutuyorum.2008'den bu yana Lewis Hamiltoncuyum.Ama ilk olarak 7-8 yaşlarımda schumacher'i tutmamla başladı bu F1 hayranlığım.

Mercedes üst üste şampiyon oluyor.Şampiyon olmak pilot ya da arabayla tek başına bitmiyor.Araba-takım-pilot vs. bir sürü etkenin birleşmesi ve uyumuyla şampiyon olunuyor.Mercedes bunu son yıllarda çok başarılı bir şekilde götürüyor.Ferrari takımında ise belirsizlik hakim.Takım Leclerc'i ön plana çıkarmaya çalışıyor ve Vettel'i pasifleştirmeye çalışıyor.Vettel ise bunlara uymuyor.Vettel yerinde olsam ben de uymam.^^

Lewis Hamilton 6 defa şampiyon oldu.Ama Hamilton'un kırmızı arabaya binmeden emekli olmak istemiyor.Çok yakında olmasada 3 sene sonra filan görebiliriz.Ama bana kalırsa en az 2 sene daha Mercesdes'le devam etmeli çok iyi ritim tutturdular.schumacher'e varması için 1 geçmesi için 2 şampiyonluk kaldı.Hamilton adını efsaneler arasına yazdırmıştır benim nezdimde.

Hamilton'un ilk şampiyon olduğu sene aklımdan çıkmıyor.Felipe Massa ile çekişmesi.Brezilya Grand prix hava yağmurlu Hamilton son anda geçmese Massa şampiyon olacaktı hatta ferrari takımı seviniyordu ama Hamilton'un geçtiğinden habersizdiler tabii sonrası hüsran.Massa içinde üzülmedim değil ama Hamilton için çok sevinmiştim yaşım daha o zaman 10-11.^^

Samet abi Schucmacher bana bu sevgiyi aşılayan pilottur.Geçen seneki yarışlar müthişti.Harika çekişmelere sahne oldu.İzlemesi çok zevkliydi Ferrari kendine gelmeli gelirse baya çekişme olur.:)

• SnowKong_03 hocam Hamilton'un aslında form olarak zirve dönemi Ferrari'ye şu an çok iyi gider ama şu anda imkansız görünüyor.

Mercedes hayatta bırakmaz hocam.Hamilton'un da bırakacağını düşünmüyorum en azından 2 sene.Çünkü takım olarak uyum içindeler Hamilton cidden yetenekli bir pilot arabayı çok iyi tanıyor ve mercedes'in pit tatikleri çok iyi bence ferrari acaleci davranıyor.Bottas içinde görüşüm aynı Bottas iyi bir sürücü onunda şampiyon olmasını isterim.

• F1 camiasının gelmiş geçmiş en mal pilotlarından biri Kvyat. Herif her yarışta birini biçiyor, torpili nereden bilmem. Vettel torpido gibi her önüne gelene dalmamalısın deyince bak ikimizde podyumdayız, yine olsa yine dalarım diyecek kadar ukala biri.

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. GFS-ECMWF-UKMO Yorumlamaları (Mart 2021) 130

• Samet
    2. Replies
      130
      Views
      16k
      130
    3. Ubeydullah'ınBabası

1. Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar 582

• Samet
    2. Replies
      582
      Views
      53k
      582
    3. nzhtkdr

1. Deprem Bildirim Konusu 12k

• Gray Cities
    2. Replies
      12k
      Views
      952k
      12k
    3. KonyadaKar

1. MGM Tahminleri Değerlendirmeleri ve Yorumlamaları 4.1k

• UmuTCaN
    2. Replies
      4.1k
      Views
      255k
      4.1k
    3. Aykut53

1. Barajlarımızdaki Son Durum (Güncel Konu) 1.4k

• Aytac
    2. Replies
      1.4k
      Views
      105k
      1.4k
    3. Vehbi

1. Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu 213

• Interstellar
    2. Replies
      213
      Views
      9.6k
      213
    3. maestro_fizik

En Çok İfade Gönderilenler

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. GFS-ECMWF-UKMO Yorumlamaları (Mart 2021) 130

• Samet
    2. Replies
      130
      Views
      16k
      130
    3. Ubeydullah'ınBabası

1. HF 2021 Kış Ligi Yarışması 14 (06.03.2021) Genel Yorumlama 7

• Samet
    2. Replies
      7
      Views
      418
      7
    3. Aykut53

1. HF 2021 Kış Ligi Yarışması 14 (06.03.2021)

• Samet
    2. Replies
      0
      Views
      281
    1. Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu 213

• Interstellar
    2. Replies
      213
      Views
      9.6k
      213