23 Ocak Sistemi Dek Şov

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Semih hoca gördüğünü söylüyor yani bu sene modellerde bayağı bi oynak bir güncellemede efsane bir güncelleme sonrası kestaneye dönüyor onun elinde olan bir şey yok geçen senelerde tutturamadığı tahmini pek hatırlamıyorum boşuna efsane semih değil adı ☺️ Seneye güzel sistemler alırız inşallah bu sene olmayacak gibi ama hayırlısı yinede

• Semih hocam yanlış anlamazsanız bir eleştiri yapmak istiyorum sizi 2-3 senedir takip ediyorum ancak bu sene olduğu kadar yanıldığınızı hiç görmedim örnek veriyorum geçen sene yaptıgınız efsane tahminler vardı 6-7ocak sistemini nokta atışıyla tutturmak gibi ancak bu sene önce 14-15 dedik olmadı 23ü dek şov dedik oda olmadı bu sene neye bağlıyorsunuz havaların bu kadar tutarsız ve kararsız olmasını biraz eleştiri birazda merakımdan soruyorum geçen seneler çok muazzam tahminleriniz vardı şimdiden teşekkürler

Olmadidan kastin 50 cm kar ise olmadi ama 50 cm de yagacak demedikki. 23 unu daha yeni yasiyoruz. farkindaysan ondada cm vernedim.belirttigim her tarihte sistem aldik. ama kar ama yagmur birinde 3 5 kar tanesi atmisken digeri yarim metre birakti. gecen sene ile bu sene tahmin tutarliligim arasinda fark yok. gelen sistemler kalitesiz.ondada benim yapicagim bisey yok.sevgiler